Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tko placa postarinu kada je poslana ostecena roba?Molim savjet..

Normalan prodavac ce prihvatit svoju gresku i napraviti povrat a svjedoci smo prevara i uvaljivanja ostecenjih i ofucanih stvari svakodnevno tako da nadam se da ce prodavacica biti fer tu se svi izvlace da nema povrata stvari i novaca
2019 09 19
> kozmetika88: > Normalan prodavac ce prihvatit svoju gresku i napraviti povrat > a svjedoci smo prevara i uvaljivanja ostecenjih i ofucanih stvari svakodnevno > tako da nadam se da ce prodavacica biti fer > tu se svi izvace da nema povrata stvari i novaca Zasada odbija pružiti ikakvu pomoć. Citiram, ona tu ne može ništa. Ako se ništa ne promijeni, ovo mi je za negativan feedback zasigurno.
2019 09 19
> lucille121234: > > kozmetika88: > > > lucille121234: > > > U svakom slučaju, ovo mi izgleda kao princip daj novce i ne pitaj ništa dalje. Pitala sam ju 2x za kontakt da pošaljem slike svega, ne reagira, očito ju ne zanima. Originalan oglas je izbrisan. Dotična je dosada imala sve pozitivne informacije i baš mi je žao da je do ovoga došlo. Pristojna je u komunikaciji i odgovara na poruke, ali boli malo što pere ruke od svega i ne vidi nikakav problem već eto rješenje je da sama ja to popravim kako znam, ona ne odgovara za ništa jer su bile navodno u dobrom stanju kad su poslane. > > > Član sam krpica par godina i dosada sam imala ok iskustva i kao prodavač i kao kupac, žao mi je da je do ovoga došlo. To mi je škola da tražim ubuduće sliku kako je poslano... > > > Kako postupiti u ovoj situaciji i isprike ako sam fulala temu! > > slanje kao paket je 18 kn > > tako da uplatili ste dovoljno novca,da stikle dođu u kutiji,normalno zapakirane > > greska prodavaca je sto je poslala obicno i sto ih je poslala u papirnatoj vrecici > > stikle se ne salju tako,to svaki normalan prodavač zna > > njena greska je sto nije zastitila proizvod koji salje > > tako da treba napraviti povrat > Hvala na odgovoru! Znam, i sama sam slala jednom balerinke i normalna stvar je da idu u kutiju, nisam znala da to treba naglašavati. Itekako je njena greška, normalno da je trebala poslati u kutiji i sa brojem za praćenje, to ste i platili i to šta se dogodilo je isključivo njena odgovornost. tj. nemar i zato obvezno treba napravit puni povrat + poštarinu da joj vratite cipele.
2019 09 19
Probala sam 2x na lijep način zamoliti i ovo je njen odgovor. Nažalost ne mogu uploadati skrinšot cijelog razgovara, ali ovo je njen zadnji odgovor. Poslala sam poruku i admin2 i objasnila slučaj. Što još mogu - negativna (mada mi je to krajnja solucija)? Znam, razumijem... od poste gdje sam slala rekle su tete na salteru da moze, valjda su znale najbolje, da sam znala da ce se ovako nesto dogoditi... Znam, al ja nisam ebay, nit Asos.. meni je jako zao sto se to dogodilo, da sam na vasem mjestu isto bih bila tuzna sto ih necu moci nositi.. pokusajte ih popraviti, sto da kazem.. Nema smisla jer vam ne mogu pomoci.:.
2019 09 19
> lucille121234: > Probala sam 2x na lijep način zamoliti i ovo je njen odgovor. Nažalost ne mogu uploadati skrinšot cijelog razgovara, ali ovo je njen zadnji odgovor. Poslala sam poruku i admin2 i objasnila slučaj. Što još mogu - negativna (mada mi je to krajnja solucija)? > Znam, razumijem... od poste gdje sam slala rekle su tete na salteru da moze, valjda su znale najbolje, da sam znala da ce se ovako nesto dogoditi... > Znam, al ja nisam ebay, nit Asos.. meni je jako zao sto se to dogodilo, da sam na vasem mjestu isto bih bila tuzna sto ih necu moci nositi.. pokusajte ih popraviti, sto da kazem.. > Nema smisla jer vam ne mogu pomoci.:. Cura je samo tako bezobrazna, osim toga kad naručujete sa Asos, ebay i sl. dobijete uredno upakirano i sigurno se ništa neće desiti u dostavi. Dajte vi njoj puknite negativnu jer vas očito zahebava.
2019 09 19
> vedranapv: > > lucille121234: > > Probala sam 2x na lijep način zamoliti i ovo je njen odgovor. Nažalost ne mogu uploadati skrinšot cijelog razgovara, ali ovo je njen zadnji odgovor. Poslala sam poruku i admin2 i objasnila slučaj. Što još mogu - negativna (mada mi je to krajnja solucija)? > > Znam, razumijem... od poste gdje sam slala rekle su tete na salteru da moze, valjda su znale najbolje, da sam znala da ce se ovako nesto dogoditi... > > Znam, al ja nisam ebay, nit Asos.. meni je jako zao sto se to dogodilo, da sam na vasem mjestu isto bih bila tuzna sto ih necu moci nositi.. pokusajte ih popraviti, sto da kazem.. > > Nema smisla jer vam ne mogu pomoci.:. > Cura je samo tako bezobrazna, osim toga kad naručujete sa Asos, ebay i sl. dobijete uredno upakirano > i sigurno se ništa neće desiti u dostavi. > Dajte vi njoj puknite negativnu jer vas očito zahebava. S asosom se referirala na moju poruku kad sam probala indirektno ju navesti da je njena greška. Glupo mi je Vas sve sad zatrpavati, ali ovo je bio moj dio poruke s tim Asosom. --> Ne znam koliko imate iskustva sa stranim pošiljkama ali ja sam naručivala i s ebaya/asosa i sl stranica i kad god je nešto falilo ili bilo oštećeno tokom transporta, proces je bio ili da refundiraju u cijelosti ili jedan dio ili da pošalju novi proizvod. Vi ne možete nažalost poslati nove, ali nije baš ok i da se potpuno ogradite od toga. Hvala svim curama na odg, znam da se ovakve stvari dešavaju, pišem joj neg danas.
2019 09 19
Bilo bi najbolje da otvorite zasebnu temu o ovom slučaju, ova je stara i zaboravljena. U toj novoj temi više će se korisnica javiti sa svojim viđenjem situacije (koje je kristalno jasno) pa na nju možete pozvati i tu prodavalicu s njenim smiješnim izgovorima.
2019 09 19
Prethodni 1 2 ... 4 5 6