Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Molim pomoć oko kupnje karte London - Upute

Pozdrav. Prvi put kupujem kartu preko interneta. Zanima me je li mi bolje kupiti kartu sa kartice u kunama ili bolje sa one u eurima. Da me ne odere na konverziji. Također u prezimenu imam kvačicu, pa mi je onda bolje pisati bez kvačice na karti?
2019 08 14
Moraš pisati bez kvačice, a svejedno je koja je valuta, kako je jeftinije. Ako mozes birati onda u kunama, al nije konverzija ne znam kolika
2019 08 14
> TinTina987: > Moraš pisati bez kvačice, a svejedno je koja je valuta, kako je jeftinije. Ako mozes birati onda u kunama, al nije konverzija ne znam kolika Hvala puno na odgovoru. Mislim da je cijena u eurima, ali nisam sigurna. Radi se o Ryanairu. Šta onda bolje u kunama sve?
2019 08 14
Platite sve u kunama, konverzija može biti koja kuna, i pazite.... naplaćuju vam svu prtljagu, osim male ručne torbe, pa pogledajte koliko nosite, dimenzije i težinu, na aerodromu vam je barem duplo više. I sjedala se posebno naplaćuju.
2019 08 14
Vidim da imaju opciju za dodatnih 20 kg i sad ne znam da li može onda jedan kofer imati 40 kg ili 2 po 20 kg.
2019 08 14
Razlika u cijeni je koja kuna skroz zanemarivo no prilikom kupnje preporucujem kupiti priority jer onda s vama moze cabin suitcase gore u avion. Ukoliko se priority ne kupi kufer pri ukrcaju ide besplatno u prtljagu dole sa svima ostalima i kada sletite morate cekat dok ga stave na traku.
2019 08 17
> Poirotica: > Vidim da imaju opciju za dodatnih 20 kg i sad ne znam da li može onda jedan kofer imati 40 kg ili 2 po 20 kg. Idu dva po 20, ne može biti jedan od 40. (Ako nekome bude trebalo)
2019 09 25