Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Ne idu dolje pa nikako

Osnovni problem je što bi svi koji su sakupljali kile po pet, deset godina htjeli instant rješenje preko noći, a to ne postoji. Tijelo treba polako priviknuti na novi režim života, nikakvim jednomjesečnim treninzima se metabolizam neće resetirati, pogotovo ako se nikada niste ozbiljno bavile sportom. Za one koje su gladne nakon zelene salate i piletine preporučam salate od povrća i žitarica tipa heljda, bulgur i sl.
2019 08 15
LJudi griješe kad izbacuju kruh, masno, slatkiše, vamo tamo _ NE Drage moje, jedite sve, ali doslovno SVE, ali u malim količinama i više puta dnevno male obroke da se metabolizam ubrza :) Izgladnjivanjem do 0% rezultata :)
2019 08 22
Meni je pomoglo vođenje dnevnika prehrane, redovito vaganje. Svako večer bih zapisala što sam ojela, bilo mi je baš neugodno zapistiti kekse ili sok tako da sam to prvo uspjela izbaciti. Potrebana je vježba, to može biti i 30min-1h intenzivnog čišćenja, ne mora uvijek biti teretana. Od vježbi mi je odgovaralo brzo hodanje. Jedite iz manjih tanjura, jedite polakše. Ugljikohidrate sam smanjila ali ih nisam izbacila. Ima ne netu 129načina da smršavite- to su neke sitnice na koje u biti ne obraćamo pozornost a puno znače. Svakome nešto drugo odgovara, meni je evo psihološki puno značio dnevnik prehrane.
2019 08 26
> Chinchilla: > > TinTina987: > > > maumau: > > > Mislim da je potrošnja puno bitnija od onoga što unosimo. > > Ne slazem se, sa zdravstvene strane nimalo, a ni s iskustvene. Upisem se u teretanu svako malo ili krenem trcati 2-3 puta tjedno, a ako i dalje jedem tanjur tjestenine dnevno i 100 grama cokolade dnevno necu vidjeti drasticne promjene. Zategnut cu se malo, ali nista posebno. Tako da je svaki moj pokusaj teretane neslavno zavrsio, sad cu pokusati kombinirati prehranu i laganu tjelovjezbu, malo vise setnje i koju vjezbicu svaki drugi dan > Slazem se. Ne mozes trenirati svaki dan ful gas i onda se pocastiti iza hamburgerom i porcijom pomfria i sve super imat ces top liniju. Prvo bit ces uzasno nezdrava a rezultati ce bit nikakvi. Ne moras sad imati neku ludu dijetu ali pokusavat npr pec na kokosu umjesto na ulju, uzet red cokolade dnevno a ne cijelu tablu, umjesto tjestenine/rize/krumpira ubaciti nekad salatu kao prilog uz rucak, ne jesti tesko navecer, povecati unos voca i povrca i to je to. Ne moras jesti piletinu i posni sir svaki dan za rucak a dorucak avokado. I ubaciti uz to i neku tjelovjezbu, setnja, voznja bicikla, rolanje ili sto vec volis. Ne moras visiti svaki dan 2 sata u teretani. Vjeruj mi rezultati ce se sigurno s tim vidjeti. I naravno da ti to postane stil zivota a ne stil zivota na pola godine dok ne dodes do rezultata pa onda sve po starom. Nije istina! Zaprati Darija Žinića na instagramu ili youtubeu. Jede junk food, a decko je isklesan. Jer mu je potrošnja veće od unosa kalorija. :p
2019 08 28
> littleana: > Meni je pomoglo vođenje dnevnika prehrane, redovito vaganje. Svako večer bih zapisala što sam ojela, bilo mi je baš neugodno zapistiti kekse ili sok tako da sam to prvo uspjela izbaciti. Potrebana je vježba, to može biti i 30min-1h intenzivnog čišćenja, ne mora uvijek biti teretana. Od vježbi mi je odgovaralo brzo hodanje. Jedite iz manjih tanjura, jedite polakše. Ugljikohidrate sam smanjila ali ih nisam izbacila. Ima ne netu 129načina da smršavite- to su neke sitnice na koje u biti ne obraćamo pozornost a puno znače. Svakome nešto drugo odgovara, meni je evo psihološki puno značio dnevnik prehrane. Da, ovo je super tehnika!
2019 08 28
> sementafoks: > Nije istina! Zaprati Darija Žinića na instagramu ili youtubeu. Jede junk food, a decko je isklesan. Jer mu je potrošnja veće od unosa kalorija. :p Ima smisla naravno, al u tom slučaju radije ne bih pojela Big mac meni nego da ga poslije 2 dana u teretani skidam :D
2019 08 29
1 2