Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Odrzavanje jakne - umjetna koža POMOĆ

Pozdrav curke, kako vi odrzavate jakne od umjetne kože? Cula sam da je dobro brisati ih vlaznim maramicama radi toga jer maramice sadrze ulja, sad dal je to okej ili vi znate nesto drugacije? Pisite slobodno 😀
2019 08 15
Je , vlažnom dječjom maramicom prebrišem , s vremena na vrijeme ) Al' ja svoje i perem :) ...U hladnu vodu , tekući detrdžent . osuše se lipo , mirišljave ( danima mirišu) ...E sad imam te jakne koje izgledaju ko prava koža ...ne znam jeli može bit razlika od materijala do materijala .....Pa da ti se uništi . Moje nisu I ( imam crnu i modru ) ! Znaš kad sam se odlučila to napravit s prvom , nosila je par puta , jednom, ostavim u kuhinji , nonšalantno , nepažljivo :( uzasno , poprimila miris friganog , e sad - niakava bura , zračenje , pet dana na vitru , ma ništa , parfem naprskala ...ma uzalud -vonjam po friganom , ajme i odlučim se, jer nemam šta izgubit , takvu je ne mogu nosit ( na kemijsko mi se nije dalo , jer nisu jeftini ).. I operem .... :) Od tad svaku sezonu , lijepo ih operem !
2019 08 16
Zapravo uzeti krpu obrisati, osusiti i namazati kremom za tijelo, lice nije zapravo bitno, moze i vazelin i staviti da se posusi. Osobno ne koristim vlazne maramice jer sadrze alkohol i na kraju ta ista koza popuca od alkohola. Alkohol je neprijatelj koze...
2019 08 18