Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Nosenje sa strijama

Pretpostavljam da mnoge od vas imaju barem u nekom obliku tzv strije, znam da ih se ne moze skroz odstraniti, ali kako se vi borite s njima? koristite li nekakve kreme za suzbijanje istih ili samo odrzavate prehranu? :)) Ja pokusavam koristiti kokosovo ullje i kreme da mi koza bude elasticnija te da smanjim pojavljivanje ali izgleda da bas i ne pomaze, svi savjeti dobrodosli :))
2019 08 18
Ignoriram ih :) ostale mi nakon dvije trudnoce po bokovima i malo po trbuhu. Ali od viska kila i celulita ih ni ne primjećujem 🤣
2019 08 18
U trudnoći sam se mazala stvarno pedantno, umasiravala kremu itd i svejedno su nastale zadnjih tjedana. Bila sam kod dermatologa pa sam i za to pitala, postoje kreme koje mogu ublažiti stanje, ja sam ih mazala neko vrijeme i išla sam na seriju terapija nekim uređajem, nekiklm što zagrijava tkivo, mogu potražiti kako se zove, to je jako pomoglo da se koža obnovi i nakon toga su strije prestale biti toliko vidljive. U potpunosti nisu nestale ali ja sam jako zadovoljna.
2019 08 19
Navodno je dobro hladno prešano ulje jojobe. Meni one ne smetaju, na neki način čak ih i volim... Imam jednu ogromnu na boku, cca 10cm ako ne i više, ali nisam time opterećena.
2019 08 19
> Minnie: > od viska kila i celulita ih ni ne primjećujem 🤣 😂😂😂 Ja nisam rodila pa ih imam... ali ista stvar i kod mene, zbog celulita padaju u drugi plan 😅
2019 08 19
Ja nijednu nisam dobila u trudnoci,ali zato jesam u pubertetu..s vremenom blijede..vidim ih i pravim se da ne vidim :P
2019 08 19
Ah te strije,ja bi za sebe rekle jedino ih nemam po kapcima hahahha,salu na stranu.Nisam rodila,ali od puberteta ih imam blijede su.Iskreno navikla sam se.Sad se jedino trudim da opet negdje ne ´´popucam´´ jer sam u fazi mrsaj,smrsaj haha.Pijem 3l vode dnevno,vjezbam,pijem zeleni caj.Jedem sto vise badema(rekli su da je badem protiv strija,jedino jos nisam pocela piti mlijeko do badema,ali i dalje znam dobiti striju).Iskreno radim sve sto bi rekli da je protiv strija,ali i dalje pucam.Da je do genetike ne bi rekla.Ali sta je tu je.Sto se tice laserskog tretmana,hocu od Kardashiana doktora za strije hahahah :D do tad.Almond oil here I am :P
prije 26 dana, 19:03