Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hemoroidi - kako se nositi s njima

Pozdrav drage, imam problema sa hemoroidima koji mi se javljaju kod dizanja teških stvari, i učestalog sjedenja. Nisu bolni ni ne krvare kod odlaska na WC ali vidim da su tu. Nisam se još odlučila na pregled doktoru nikako da skupim hrabrosti da odem. Pa me zanima da li još koja od Vas ima takve probleme i kako se nosite sa time. Imate li kakvu preporuku čime ih mazati da se povuku. Hvala Vam unaprijed
2019 08 21
Oprostite ali nije mi jasno kako se usudite riskirati svoje zdravlje radi neugodnosti odlaska kod doktora. Stvarno mi nije jasno da odrasle osobe radi toga ne zele ici ljudima koji su vidjeli sve i svasta i placeni su da rjesavaju to. Radije vi trazite po internetu, da vam svak daje savjet na osnovu nicega i pripisuje terapiju.
2019 08 21
> Chinchilla: > Oprostite ali nije mi jasno kako se usudite riskirati svoje zdravlje radi neugodnosti odlaska kod doktora. Stvarno mi nije jasno da odrasle osobe radi toga ne zele ici ljudima koji su vidjeli sve i svasta i placeni su da rjesavaju to. Radije vi trazite po internetu, da vam svak daje savjet na osnovu nicega i pripisuje terapiju. Opće je poznato da za hemeroide postoji milijardu efikasnih lijekova i terapija, not 🙄 Meni je jedino pomogla svinjska mast i to vrlo efikasno po ovom receptu. "Svinjska mast pre upotrebe se uvek pere u devet voda. Za hemoroide biće vam dovoljne dve kašičice nesoljene svinjske masti. Mast stavite u šolju i operite je u devet voda. Na ovaj način se ispiraju svi tvrdi ostaci koj se nalaze u svinjskoj masti ostali prilikom topljenja. Kada ste isprali mast i devetog puta, stavite je na čistu gazu i pre odlaska u krevet postavite na hemoroide i ostavite da mast stoji tokom cele noći. Svinjsku mast za hemoroide ponavljajte dve nedelje, nakon čega će se hemoroidi sigurno povući. Ukoliko se povuku i pre, još bolje, znači da je mast reagovala brže."
2019 08 21
Nisam imala takvih "problema" no moja teta radi domaću nevenovu mast (glavni i jedini sastojci cvjetovi nevena i svinjska mast) te pouzdano znam da je mnogima pomogla.
2019 08 21
Kako se to ispire mast u devet voda????
2019 08 23
> Majalike: > Kako se to ispire mast u devet voda???? :')
2019 08 30
> dunja88: > > Majalike: > > Kako se to ispire mast u devet voda???? > :') Ne smijte se ako niste imale hemeroide od kojih tjednima niste mogle spavati od bolova 😉 Ispire se baš kako piše, natočiš vodu, ispereš mast i tako devet puta. Svaki put se konzistencija masti promijeni i kad postane bijela i tvrda može u upotrebu.
2019 08 30
Imala problema s njima.. Imala sam i vanjske i unutarnje.. Uzimala sam faktu mast, i mast iz gradske ljekarne Zagreb protiv hemeroida.. No najvažnija stvar je bila ta da se stolica regulira, da ne bude tvrda i neredovita.. Tad hemeroidi najviše pate.. Tako da sam počela uzimati regulator probave od aloe vere, kapsule koje popijte i slijedeći dan bez muke na wc.. Uzimala sam cca 2 mj, stolica je bila redovita, uredna, vanjski hemeroidi su se povukli, više nisam imala krvarenja.. Do danas je sve super, u 3. mj čeka me porođaj, pa ćemo vidjeti onda stanje
2019 10 04
Ja sam čula od jedne cure s kojom sam radila,ona ima stvarno problema ,lanene sjemenke lagano samelje i svako jutro žličicu, i naravno postoji mast,ali se mora i na prehranu paziti ,
2019 10 06
Ja sam koristila onu mast za hemeroide s propolisom nakon poroda. Povuklo se kroz mjesec,dva.
2019 10 06
Krema za Hemoroide - alii.pub/6xfnpw iskreno PREPORUČAM svakome!
prije 29 dana, 07:06