Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuke - tražim olovku za oči

Tražim kvalitetnu crnu olovku za oči, konkretno za waterline, da ostaje što dulje te me zanima koju mi je najbolje kupiti. Već sam ih mnogo isprobala i nijedna mi ne odgovara, tj. ili ne ostaje ili se prebrzo razmaže. Molim napišite ako imate prijedlog.
2019 08 21
Meni je najbolja bila Rimmelova, prije nego sam presla na tus. A probala sam ih zaista mnogo, razlicitog cjenovnog ranga.
2019 08 21
Ja od nedavno koristim Max Factor crnu olovku i zadovoljna sam.
2019 08 22
Ja tražim olovku za obrve koja je postojana, ne briše se lako...negdje vidla..neznam gdje
2019 08 23
Olovka prilicno “cupka” obrve tokom popunjavanja, stoga predlazem gel ili sjenilo za obrve. Treba traziti jace pigmentirana sjenila, koristim ABH godinama i prezadovoljna sam. > Vikili: > Ja tražim olovku za obrve koja je postojana, ne briše se lako...negdje vidla..neznam gdje
2019 08 23
Hvala <3
2019 08 23
Nema na cemu 😊
2019 08 24
Urban decay olovka za oči mi je odlična, koristila sam sve moguće, ali ona mi najbolje sjeda. Što se tiče proizvoda za obrve, od jeftinijih Aura sjenilo za obrve, meni osobno bolje odgovaraju olovke od sjenila i koristim Benefit olovku za obrve, savršena je.
2019 08 24
Golden rose crna ne mrda iii Inglot gel liner 77
2019 10 12