Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lijepa.hr -original ili ne?

Cure, jeste narucivale parfeme s ove stranice i kako ste zadovoljne? Jutros mi stigao parfem, CK Euphoria. Imala sam ga bezbroj puta prije,kupovala uglavnom u Mulleru. Ovaj put sam narucila s ove stranice, spricam se cijelo jutro,ali ja taj miris ne osjetim dulje od 2 minute na sebi. Je li moguce da parfem nije original? Provjerila sam autenticnost pomocu koda, prikazuje da je original. Ne znam,pisite vasa iskustva.
prije 29 dana, 15:53
I ja razmislja da narucim...cekam iskustva ..
prije 29 dana, 16:16
Ja sam par puta kada sam naručivala parfeme uvijek dobivala original ali čitala sam ovdje na krpicama da su cure znale dobiti i fejk. Mislim da su se onda žalile i da su bez problema dobile neki povrat novaca ili slično. Probajte se obratiti stranici 😊
prije 29 dana, 16:20
Ali kako da dokazem da je fejk? Kazem,ima onaj kod na kutiji. Ali parfem je totalno nepostojan,miris se uopce ne osjeti.
prije 29 dana, 16:24
Imam lose iskustvo s njima kada sam kupovala Gucci Bloom, ispao je fejk. Nije bilo koda na kutiji. Srecom, posiljku sam preuzimala u njihovom ducanu u Preckom, stoga se nisam morala natezati oko povrata.
prije 29 dana, 16:43
Meni njihovi kodovi i kodovi s Notina ne prolaze na checkfresh.com i checkcosmetic.net, dok iz parfumerija i s FragranceDirect prolaze. Zato više ne naručujem s tih stranica.
prije 29 dana, 18:45
Kod ništa ne znači, on se najlakše fejka. Obrati pažnju na detalje bočice, font slova, cjevčicu.... Javi im se, napiši da je parfem nepostojan i da želiš povrat. Većina tvrdi da su s lijepa.hr originali, ali ima i onih koji tvrde da su dobili fejk, vjerojatno imaju svega :') Za Montale parfeme znam da su fejkovi tako da im više ne vjerujem...
prije 29 dana, 18:46
I ja imam takvo iskustvo. Već godinama koristim Lacoste Touch of pink (kupovani u djutićima u raznim zemljama), no za Božić mi ponestalo pa sam naručila sa Lijepa.hr i to jednostavno nije to... Batch code tvrdi da je original, po izgledu bočice isti kao i ostali ali postojanost nula naspram prijašnjih. Miris se isto izgubi nakon pola sata. Nisam im slala prigovor jer sam moslila da sam "otupila" na miris, ali vidim da nas ima više 😂
prije 29 dana, 18:58
Ja sam im sad poslala mail,vidjet cu sto ce odgovoriti. I jos jedna stvar, na kutiji je cijeli kod,a na bocici fale ona prva dva slova,samo su brojevi. To treba tako.biti?nemam pojma, nisam prije to primjecivala.
prije 29 dana, 19:06
Identičan kod mora biti i na kutiji i na bočici.
prije 29 dana, 21:29
> gea1508: > Identičan kod mora biti i na kutiji i na bočici. Onda svakako nije original.Nadam se da ce mi vratiti novac.
prije 29 dana, 21:45
Kupovala više puta i uvijek bila jako zadovoljna.
prije 29 dana, 22:11
> gitadevi: > Kupovala više puta i uvijek bila jako zadovoljna. Parfeme?
prije 29 dana, 22:17
Ja sam sebi nekoliko puta naručila parfeme i odlični su mi bili, dok je prijateljica uzela jedan i kaže da joj je skroz smrdio (taj isti sam si ja uzela kod njih i meni je moj bio super). Moguće onda da im se potkrade i poneka greška.
prije 29 dana, 00:17
To nije “potkradanje” vec APP “ako prodje, prodje” > Maja21: > Ja sam sebi nekoliko puta naručila parfeme i odlični su mi bili, dok je prijateljica uzela jedan i kaže da joj je skroz smrdio (taj isti sam si ja uzela kod njih i meni je moj bio super). Moguće onda da im se potkrade i poneka greška.
prije 29 dana, 00:41
1 2 3 Sljedeći