Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Minimalizam

> marbil: > super si ovo sve napisala :-) :")
2019 08 26
> marbil: > Više od 4 godine prakticiram minimalizam u odijevanju...imam 7 kombinacija tjedno za svako godišnje doba. Imam jednu svečaniju opravu i jednu kombinaciju za sport...Obuću sam svela na 3 komada po sezoni... Kad mi netko dodje doma čudi se kako imam malo ormara...al ja zaista nemam puno odjeće...i ne trosim vrijeme na slaganje ormara...hahaha Uh, to nikako ne bih mogla s odjećom, volim imati puuuuno mogućnosti i lakše si organiziram perilicu kad imam što u nju staviti. Moja situacija s odjećom je sve, samo ne minimalizam...
2019 08 26
Uvijek prvo biram kvalitetu nego kvantitetu. Imam malo odjeće ali većinom je sve bilo ljubav na prvi pogled i relativno skupo. Prevladavaju mi crna, bijela i tamno plava u ormaru ali moram priznati da se ponekad zaželim i boja... No zato imam puno knjiga, skripti, knjižica i prospekata s putovanja, kremica, keramičkih i metalnih posudica hehe. Kako odoljeti predivnom komadu keramike ili nakitu na putovanjima? :o
2019 09 15
1 2