Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako prodati

Pozdrav, na krpicama sam vec vise od pola godine i nista ne uspjevam prodati, zanima me kako primamiti kupce. Probala sam rasprodajom, snizila sam sve cijene i nista. Vecina samo zeli zamjenu, sto meni nejde u prilog. A sto se tice zamjena, imala sam i neugodno iskustvo. Imam malo povratnih jer mi neki ni ne ostavljaju povratne. Stvarno se zelim rijesiti tih stvari, jer mi samo stoje u ormaru, a nije nista uopce puno noseno, neke i etiketu imaju jos. Ako ko ima kakav savjet ili ako tko zna neke druge stranice za prodaju da mi javi. Hvala :)
2019 08 25
E vidis kod mene je zanimljiva situacija. Kada sam u mogucnosti prodati robu prakticki se nitko ne javlja i jako malo suradnji imam. Sada kada sam u inozemstvu i suradnja je nemoguca, sada imam hrpu poruka.
2019 08 25
Meni je oduvijek dobro išlo sa prodajom ovdje,ali zadnjih mjesec dana teško.😵Kao da su svi napustili Krpice.😵
2019 08 25
> Nina667: > E vidis kod mene je zanimljiva situacija. Kada sam u mogucnosti prodati robu prakticki se nitko ne javlja i jako malo suradnji imam. Sada kada sam u inozemstvu i suradnja je nemoguca, sada imam hrpu poruka. To je uvijek nekako tako.🤪
2019 08 25
Iskreno mislim da je to zbog prečestih prevara i podvala. Došli smo do toga da povratne nisu mjerilo nečijeg poštenja. Prije sam kupovala bez nekog veceg ustrucavanja, prevarila me cura sa 100 i nekom pozitivnom i od tada sam jako skepticna. Moram naglasiti da ovdje ima predivnih ženica i predivnih suradnji. 🥰
2019 08 25
Danas se nazalost sve vrti oko novca, a ljudima vrijednost sve vise i vise pada.
2019 08 25
> InesLagancic: > Pa u opisu profila vam piše da su zamjene moguće tako da se ne čudim što vam je većina upita za zamjene.. Prvo ispecite, pa recite 😂
2019 08 25
Evo mogu samo reći da sam imala komunikaciju sa ovom prodavačicom zbog kupnje jednih čizmica, cura je maksimalno pomogla nije pokušala sami uglaviti i prodati kao neki na ovim krpicama jako je iskrena i poštena tako dok to drugi shvate i povećajte malo i ponudu biti će i kupnje kod vas u izobilju sretno...
2019 08 25
To je jednostavno tako. Tako je i kod mene, npr nekad prođe puno vremena da uopce nista ne prodam, a nekad mi se zna dogoditi da prodam npr 2 stvari u istom danu. A sto se tice povratnih, ne znam sto se to desava, svima kao da je problem napisati 2-3 rijeci. A puno znaci sto se tice povjerenja kupaca. Btw. I mene zanima postoji li jos koja stranica za prodaju? 🙂
2019 08 25
ja skupljam lovu za lijekove, pa ne ide i ne ide. nemoš prodat i nemoš
2019 08 25
Dugo sam vec tu i sjecam se samo jedne prodaje.Mislim si da cu najvjerojatnije izbrisati tih par artikla jer nemam strpljenja....ufff a radim generalku. Što se tiče žena.hr.to je odličan portal .Nekad sam stalno visila tamo .
2019 08 26
Ja nekako mislim da je prodaja opala jer je poštarina preskupa...
2019 08 26
> marbil: > Ja nekako mislim da je prodaja opala jer je poštarina preskupa... Prodaja je skroz opala i zbog poštarine i velike konkurencije trgovina - svega ima u izobilju + sve te prevare i podvale ovdje su uzele svoj danak. Evo ja sam zadnjih par mjeseci skroz izgubila volju od Krpica. Ne znam da li se i vama drugima to događa- bas sam htjela otvoriti temu da vidim je li do mene ili...🤗
2019 08 26
I ja bila na vagi...ali evo sad otisli proizvodi roba...legici i tak kaj sam mislila da ko bi to uopce uzeo i zasto😉... Ustvari ima stvari koje su skoro skroz ne nosene po 20-30-40 kn i ustvari bi da takve stvari idu i te bi rado prodala.. I ovak javno bi odma rekla da sve kupilica do kupilice divne❤️Do sada s kojima sam suradivala
2019 08 26
Moje misljenje je da je postarina i napuhane cijene najveci problem. Prodaje se po punim cjenama artikl koji je u ducanu snizen (cast iznimkama) markirana roba nosena a cijene nabijene pa onda rade dodas 100kn i kupis novo sa etiketom ne noseno, vidis sta kupujes i probas.. Sve vise podvaljivanja i prevara samo da se dode do novca.
2019 08 26
1 2