Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zacepljeno uho :/

Bila sam dosta na moru ronila plivala itd i najprije su mi se oba uha zacepila tu sam kapala cuvarkucu i desno se odcepilo ali lijevo nece nikako,uzela sam u ljekarni vaxol sprej s maslinovim uljem i cuje se puckanje u uhu pretpostavljam da je to cerumen koji se napuhao kad je dosao u dodir s vodom i to kapam vec 5 dana pomalo se odcepljuje ali slabo,zanima me koliko treba tom cerumenu da omeksa i da izade konacno van? Inace ne cistim usi stapicima niti guram to dublje. Hvala
prije 25 dana, 16:13
Zavisi od osobe do osobe, u roku od tj dana mislim da bi trebalo biti sve u redu, ja sam inaace ispirala s toplom vodom i prode mi za par dana :)
prije 25 dana, 17:24
Ja mužu otčepljujem uši štrcanjem mlake vode velikom špricom u uho. Začepi mu se svake godine prilikom ronjenja. To se ne bi trebalo raditi kod kuće, ali tako rade u ambulantama i ne da mu se čekati kod dr. Izlaze mu komadići vate koji očito otpadnu sa štapića za uši. Nakon toga mu kapam kapi koje isušuju uši i koje sam kupila u slobodnoj prodaji.
prije 25 dana, 21:30
Treba koliko treba da se razviju bakterije i nastane upala uha, ako prvi dan ne ode van pravac doktor, ispiranje i kapi. Bolno je jako i dugotrajno liječenje kad upala ode do zvukovoda, bolje reagirati na vrijeme.
prije 25 dana, 21:50
> LeSock: > Treba koliko treba da se razviju bakterije i nastane upala uha, ako prvi dan ne ode van pravac doktor, ispiranje i kapi. Bolno je jako i dugotrajno liječenje kad upala ode do zvukovoda, bolje reagirati na vrijeme. Potpis. Odmah sutra doktoru!
prije 25 dana, 21:56
Cuvajte se i doktoru...ne zelim bit negativna no suprug zavrsio u bolnici nasadio se pseudomonas 😔
prije 25 dana, 22:54
Mene uopce ne boli uho samo mi punoca u uhu ali smanjuje se i nikad ne cistim sa stapicima samo s rucnikom mekanim ne sjecam se zadnji put kad sam imala problem s uhom,hvala vam zene
prije 25 dana, 23:13
Cula sam da je dobro kada caj od kadulje nasipate u uho mislim naravno nista vruce nego mlako jel to netko mozda probao?
prije 25 dana, 00:58
> Teicaaaa: > Cula sam da je dobro kada caj od kadulje nasipate u uho mislim naravno nista vruce nego mlako jel to netko mozda probao? Odite doktoru! Nikakvi čajevi, ulja i sl. se ne nalijevaju u uha. Doktor treba pregledati uho, isprati i prepisati terapiju.
prije 25 dana, 13:08
Poštovana , imam novi nijednom upotrebljavan WaxVac - Gentle and Effective Ear Clearner koji je reklamiran na televiziji. Ima 5 nastavaka i sa njime se pročišćavaju uši. Kupila sam ga za sina , ali mu se uho samo odčepilo, tako da nisam niti upotrijebila tu napravu . Upakiranu u originalnu kutiju . Ako ste zainteresirani mogu Vam prodati Mima 9559
prije 24 dana, 13:56
Poštovana , mogu Vam slikati WaXVac ako ste zainteresirani , cijena je 50,00 kuna . Pozdrav.
prije 24 dana, 14:02
Imam i ja taj kao vakum za cisti usi ali to ponekad koristim jer me strah haha pa onda rade rucnikom mekanim
prije 23 dana, 17:24
Nikakvi rucnik, vakum i sl. Odite doktoru
prije 22 dana, 10:11