Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

zašto se ne napravi opcija prodavanja igračaka i knjiga?

e mene zanima zašto se ne napravi opcija prodavanja knjiga i igračaka? vidim puno njih prodaje takve stvari ( i ja) pa bi možda bilo dobro da se napravi prečica kao što imamo opciju Za kućne ljubimce ili pribor za ljepotu..pa lijepo dođeš na krpice, pa klikneš igračke i tražiš ili nudiš..mislim da bi bilo dobro, bar nebi bilo krivog tagiranja i sl.
prije 20 dana, 14:12
> MalaZgancova: ..mislim da bi bilo dobro, bar nebi bilo krivog tagiranja i sl. Bi, vjerojatno bi i lutka postala Zara, Mango, Furla….. ;)
prije 20 dana, 15:12
haha, ma sigurno bi bile Zara lutke :D našlo bi se i takvih :D :D ali, šalu na stranu, bilo bi dobro to napraviti..
prije 20 dana, 15:15
Imate sto pozitivnih a ne znate da nije dozvoljeno prodavati na profilu knjige i crtiće, i još se hvalite tim🤦‍♂️
prije 20 dana, 15:18
Pa stranica se zove Moje krpice, a plišani medići, stolovi, frižideri i slično baš i nisu krpice ,:) Čemu pretvaranje MK u Njuškalo br.2, odnosno, potpuno mi odgovara da je stranica za prodaju/kupnju isključivo krpica.
prije 20 dana, 15:48
bilo bi zgodno...
prije 20 dana, 17:55
Ima tema za takve stvari, što ne stavljate oglase tamo? Ja redovito gledam, vjerujem i drugi, ali jako malo cura tamo oglašavao.
prije 20 dana, 20:03
ovo što spominjete spada u nekrpičarske stvari, također, knjige su u posebnoj temi i tamo ih možete oglašavati, to sam i ja otkrila čitajući forum- jer sam viđala (tek što sam se pridružila stranici) knjige i igračke u ormarima, a nisam ih mogla pronaći u izborniku.....
prije 20 dana, 20:32
Korisnice su Vam već odgovorile, postoji tema za prodaju knjiga. Podforum "Slobodno vrijeme i hobiji", pa "Filmovi, knjige, glazba" - tamo je tema "Prodaja knjiga" i ima dobru posjećenost. Međutim, i tamo se osjeća nedostatak administratora, tj. i tamo je nered. Smeta me što svako malo netko otvara temu da prodaje neku knjigu. Dakle, mi ostale smo bedaci, naše knjige su negdje u moru postova, dok si druge lijepo otvore novu temu. Neka se nitko ne uvrijedi, ali na što bi ličio forum kad bi svatko otvorio novu temu za svoj proizvod. Ionako sve skupa lagano ne liči na ništa. Šteta, jer je stranica super ideja, ali sve ostalo..božesačuvaj.
prije 20 dana, 22:27
> IvanaHercegovac: > Imate sto pozitivnih a ne znate da nije dozvoljeno prodavati na profilu knjige i crtiće, i još se hvalite tim🤦‍♂️ glejte, recite kaj očete ali ako malo pratite oglase ima jaaako puno igračaka i knjiga u prodaji, da ne govorim i puno ostalih stvari koje nisu krpice. ne znam čemu sad zgražanje na moje pitanje. ni mobiteli nisu dozvoljeni, ni bicikli, ni puno toga pa sam sve to ovdje našla i ovdje kupila. a ni ona vaša kaciga nije baš neka krpica, jelda? :D :P
prije 20 dana, 10:38
> Felis79: > Korisnice su Vam već odgovorile, postoji tema za prodaju knjiga. > Podforum "Slobodno vrijeme i hobiji", pa "Filmovi, knjige, glazba" - tamo je tema "Prodaja knjiga" i ima dobru posjećenost. > Međutim, i tamo se osjeća nedostatak administratora, tj. i tamo je nered. > Smeta me što svako malo netko otvara temu da prodaje neku knjigu. Dakle, mi ostale smo bedaci, naše knjige su negdje u moru postova, dok si druge lijepo otvore novu temu. Neka se nitko ne uvrijedi, ali na što bi ličio forum kad bi svatko otvorio novu temu za svoj proizvod. > Ionako sve skupa lagano ne liči na ništa. Šteta, jer je stranica super ideja, ali sve ostalo..božesačuvaj. da, za knjige sam vidla temu, al za igračke ne al kao što sam napisala ako je već sve tako ovdje na krpicama jednostavnije bi bilo napraviti opciju kupnje i prodaje i takvih stvari.. evo recimo sad se tu pojedine tete zgražaju što sam pitala nešto što ih jako puno ima i prodaje..ovo su krpice...blabla, samo za krpičarske stvari..blabla..a dobro, pseći povodci i posudice za hranu također nisu krpice pa imamo i toga i to dozvoljeno.da se razumijemo, nisam protiv životinja ali one također nisu strogo krpice.( da one udruge za zaštitu životinja ne polude na ovo ) :D
prije 20 dana, 10:48
Pa krpica je jer si staviš na glavu i nosiš, a knjigu i dvd ne.
prije 20 dana, 12:13
> IvanaHercegovac: > Pa krpica je jer si staviš na glavu i nosiš, a knjigu i dvd ne. vidim da nema smisla... :| ugl ako se prijedlog uvaži ok, ako ne, opet ok.ja budem i dalje kupovala igračke i ostale nekrpičarske stvari na krpicama jer ih, eto, ima :D
prije 20 dana, 13:31
> MalaZgancova: > > IvanaHercegovac: > > Pa krpica je jer si staviš na glavu i nosiš, a knjigu i dvd ne. > vidim da nema smisla... :| > ugl ako se prijedlog uvaži ok, ako ne, opet ok.ja budem i dalje kupovala igračke i ostale nekrpičarske stvari na krpicama jer ih, eto, ima :D To samo znači da korisnice ne poštuju pravila krpica, očito je jako teško to pročitati, i isto tako da admini ne rade svoj posao i brišu takve oglase, kao i sve lažno tagirane i sl. Rezultat je totalni kaos i raj za prevarantice.
prije 19 dana, 14:25
> vedranapv: > > MalaZgancova: > > > IvanaHercegovac: > > > Pa krpica je jer si staviš na glavu i nosiš, a knjigu i dvd ne. > > vidim da nema smisla... :| > > ugl ako se prijedlog uvaži ok, ako ne, opet ok.ja budem i dalje kupovala igračke i ostale nekrpičarske stvari na krpicama jer ih, eto, ima :D > To samo znači da korisnice ne poštuju pravila krpica, očito je jako teško to pročitati, > i isto tako da admini ne rade svoj posao i brišu takve oglase, kao i sve lažno tagirane i sl. > Rezultat je totalni kaos i raj za prevarantice. sva sreća pa ja do sad nisam naletjela na nijednu :D
prije 19 dana, 11:07
1 2 Sljedeći