Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

zašto se ne napravi opcija prodavanja igračaka i knjiga?

Kad naletite, nemojte tu onda kukati na forumu.
2019 09 01
Kako sam dugo ovdje..ova tema za prodaju nekrpičarskih stvari...mislim da to rijetko ko gleda...skoro pa nitko...tako da pozdravljam prijedlog...
2019 09 01
> Vikili: > Kako sam dugo ovdje..ova tema za prodaju nekrpičarskih stvari...mislim da to rijetko ko gleda...skoro pa nitko...tako da pozdravljam prijedlog... hvala, bar netko tko vidi i kuži o čemu govorim . hvala.
2019 09 01
> MalaZgancova: > > Vikili: > > Kako sam dugo ovdje..ova tema za prodaju nekrpičarskih stvari...mislim da to rijetko ko gleda...skoro pa nitko...tako da pozdravljam prijedlog... > hvala, bar netko tko vidi i kuži o čemu govorim . hvala. Kužimo mi o čemu govorite, ali se ne slažemo ;)
2019 09 01
> vedranapv: > > MalaZgancova: > > > Vikili: > > > Kako sam dugo ovdje..ova tema za prodaju nekrpičarskih stvari...mislim da to rijetko ko gleda...skoro pa nitko...tako da pozdravljam prijedlog... > > hvala, bar netko tko vidi i kuži o čemu govorim . hvala. > Kužimo mi o čemu govorite, ali se ne slažemo ;) sve ok, ovo je demokracija :D ja pitam , pa šta bude ;)
2019 09 01
Prijedlog je odličan, jer nevjerojatno ali ja sam najviše igračaka prodala na krpicama, a ne na njuškalu. ;)
2019 10 11
> franka: > Prijedlog je odličan, jer nevjerojatno ali ja sam najviše igračaka prodala na krpicama, a ne na njuškalu. ;) baš tako, ja sam ih najviše kupila ovdje. :D
2019 10 12
> MalaZgancova: > > franka: > > Prijedlog je odličan, jer nevjerojatno ali ja sam najviše igračaka prodala na krpicama, a ne na njuškalu. ;) > baš tako, ja sam ih najviše kupila ovdje. :D ovdje, za razliku od Njuškala, postoje povratne ocjene, pa se čovjek lakše odluči (ili ne odluči) na kupnju. Ovdje su pretežno žene one koje prodaju i kupuju, pa je nekima i to bonus u komunikaciji. Pravila o kojima svi njaču a koja su tu najčešće zato da se krše, mi je navrh glave, pogotovo kad se ista izmotavaju u vlastitu korist, a i administratorica neke mijenja u hodu. S obzirom na visok postotak majki na ovim stranicama i tema u forumima, logično bi bilo postojanje kategorije igračke, čak bi mi i rubrika sve za kuću bila logičnija od kućnih ljubimaca.
2019 10 16
1 2