Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

IQOS uređaj iskustva?

Pozdrav svima, vjerujem da vas je dosta čulo za ovaj uređaj, čak niti ne znam da li smijem objaviti ovu temu, ali zanimaju me iskustva svih vas koji koristite IQOS? Ili ste koristili? Da li pušite još cigarete? Kakva su iskustva itd. ?
2019 08 30
Ja sam na IQOSu vec 3-4 mjeseca. Prelazak mi nije nesto tesko pao jer su mi ove bile ok okusa. Nakon 2 tjedna koristenja IQOSa mi se na poslu ispraznila baterija pa sam isla zapaliti obicnu opet - i uvukla sam samo dim i ugasila jer mi je imala okus spaljene plastike (kao da neko smetliste zapali, ne znam kako bi to blize opisala). 🤷‍♀️ i sad mi ima takav miris i kad neko pusi kraj mene pa dim ide u mene. Vise mi nema miris obicne cigarete kao prije vec nekako uzasno...nadam se da nisam jedina s ovakvim iskustvom. 😂🤣 mogu reci da su mi se sad nakon 3-4 mjeseca i ove Heets zgadile pomalo. Mislim da bi sad bilo divno vrijeme za prestanak, ali ja i dalje fumam (vise iz navike na poslu nego iz potrebe). 🤷‍♀️🤦‍♀️ Tako da, sve u svemu, mislim da opravdava svoje ime: I Quit Ordinary Smoking (IQOS). 🚭 😂
2019 08 31
Nema šanse da bih zapalila običnu cigaretu ikad, odvratan okus nakon heetsa. Iqos koristim sigurno pola godine. U početku nisam znala koji mi okus heetsa odgovara, žute (Yellow Amber) sam zapalila i bacila kutiju dok nisam shvatila da mi je najbolji Sienna (klasične, preporučujem). Što se samog uređaja tiče, cijena malo previsoka (800 kn), ali baterija traje dugo i kao uređaj zaista nema nikakvih mana. No ovo što je rekla Antonija, sve su mi više i te prisjele, ali isto pušim iz navike, pogotovo što kad pretjeraš s ovima ne bude ti muka. 😂 Super stvar je što nema pepela, jedino okolini smrdi taj miris pošto je specifičan, kao što je i meni dok nisam prešla, no navikavanje nije bilo teško. Nadam se da sam pomogla. 😅
2019 08 31
Cijena IQOS 2.4 Plus uređaja u njihovim prodavaoicama je sad 350 kn (2 kutije Heetsa ukljucene). To je standardna cijena otkako su ove dvije novije verzije (3 i 3 Multi) izisle, a ti novi su oko cca 800 kn. Ali gledajuci specifikacije ovaj 2.4 mi se i dalje cini kao best buy. Ovi novi su mi samo fancy bez nekog znacajnijeg upgradea. P.s. Yellow Label su i meni nesto najodvratnije sto sam zapalila 🤮 a najbolje mi odgovara Amber Label. 😊
2019 08 31
> AntonijaSucic: > Cijena IQOS 2.4 Plus uređaja u njihovim prodavaoicama je sad 350 kn (2 kutije Heetsa ukljucene). To je standardna cijena otkako su ove dvije novije verzije (3 i 3 Multi) izisle, a ti novi su oko cca 800 kn. What?! Meni nije bilo uopće spomenuto to. Platila 800 i to bez ikakve kutije na poklon.
2019 08 31
Pozdrav svima! Moje iskustvo s Iqos uređajem je već duže vrijeme i imam samo riječi hvale. Bez dima, smrada, glavobolje, grlobolje. Jedino je specifičan miris dok se ne navikneš. Ja sam upravo kupila novi model 3, pa prodaje stariju verziju 2.4. u odličnom stanju. Pa ako netko želi, a da ne kupuje novo za punu cijenu, ja prodajem svoj za 180 kn.
2019 12 12
Pozdrav, evo malo da oživim temu :) je li istina da su te heets kao manje štetne? kao eliminiran je katran ili nešto...kakav je okus, da li se teško priviknuti? shvatila sam da nema smrada, da li ima dima samo ne smrdi ili? Obzirom na cijenu kutije heetsa, kakva je isplativost, da li vam možda kutija toga traje dulje od obične kutije? hvala unaprijed na odgovorima :)
2020 01 13
Još jedno pitanje, što mislite o kupovini rabljenog? jedna cura mi je rekla da bolje ne jer se ne dobije neki kod, koji je kao garancija ili tako nešto, tj. potreban je i za registraciju preko neta, pa ako kupim od nekog da mi obavezno da i to? istina ili...
2020 01 13
Pozdrav, prodajem zapakirani iqos 2.4+
2020 12 26
Da se pridružim sa svojim dojmovima. Od danas ih pušim u nadi da će mi se zgaditi pa da ću sve manje pušiti i onda i prestati. Ali. Nema tog zadovoljstva cigarete. Osjećam se kao budala dok držim taj aparat, način držanja mi ne paše, onda, meni pola cigarete ode u dim, ovoga mi žao pa srčem dok se ne ugasi. I kraće traje nego cigareta. Kupila sam IQOS Lumia koji koristi Terea umetke, isti okusi kao HEETS, uzela isto Amber i Sienna okuse. Nisu loši, s time da moram naglasiti da Terea ne smrde kao HEETS i nekako je ugodniji okus, čini mi se. Ipak, ni najmanje mi ne mijenja cigarete. 😢 I nije to to, ni ritualom, ni okusom. After taste je malo bljak. Tko zna, možda stvarno prestanem pušiti napokon jer mi nije fino. To bi bilo predobro. I da, ako netko ima staru generaciju i želi novu, na IQOS stranicama nude opciju zamjena pa se dobije 15€ popusta.
2023 08 18