Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dobar frizer Zagreb

Bok :) Moze preporuka nekog dobrog frizera u Zagrebu da moze kak spada napraviti pramenove a da nije sad preskup? :)
2019 09 04
frizerski salon Limitless u Rudešu. vrhunski koloristi, prihvatljive cijene.
2019 09 04
JK Style u Prilazu Djure Deželić. Pramenovi odlični, ekipa super, cijena itekako prihvatljiva. Josip i Terezija vlasnici, možete tražiti da Vas netko od njih dvoje.
2019 09 05
> Annchy88: > JK Style u Prilazu Djure Deželić. > Pramenovi odlični, ekipa super, cijena itekako prihvatljiva. > Josip i Terezija vlasnici, možete tražiti da Vas netko od njih dvoje. Zvala sam ih ali samo imaju pramenove, preljev i sisanje za nekih 400kn ali mi ne treba ni sisanje ni preljev tako da mi je bezveze onda to platiti isto
2019 09 05
Frizerski studio Charm Ljubljanica, Ana se zove frizerka
2019 09 05
Radila sam neki dan pramenove pola glave (nije mi se dalo cijela), preljev, šišanje i frizura me izašlo 260, znači Vas bi i manje
2019 09 05
> Maraya: > Radila sam neki dan pramenove pola glave (nije mi se dalo cijela), preljev, šišanje i frizura me izašlo 260, znači Vas bi i manje Zvala sam i njih i samo pramenove trazila i zena mi kaze 250kn :s
2019 09 05
Frizerski salon Martina, Ilica 180a. Cijene imaju lijepo napisane na fejs stranici. Doduše, ja ne radim pramenove ali sam izuzetna zadovoljna njima i radom pa provjerite.
2019 09 06
> maumau: > Frizerski salon Martina, Ilica 180a. > Cijene imaju lijepo napisane na fejs stranici. > Doduše, ja ne radim pramenove ali sam izuzetna zadovoljna njima i radom pa provjerite. Hvala, svakako cu provjeriti i njih :)
2019 09 06
Frizerski salon Loknica, Knežija. Obavezna rezervacija termina, puni su često pa najbolje odmah rezervirati svoj termin. :)
2019 09 06
Hvala :)
2019 09 07
Frizersku salon Hair time, Cvjetno naselje. Manji kvartovski salon, ali su zenske super. Trazi da ti Marina radi :)
2019 09 12