Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dobar frizer Zagreb

Bok :) Moze preporuka nekog dobrog frizera u Zagrebu da moze kak spada napraviti pramenove a da nije sad preskup? :)
prije 15 dana, 15:43
frizerski salon Limitless u Rudešu. vrhunski koloristi, prihvatljive cijene.
prije 15 dana, 16:01
JK Style u Prilazu Djure Deželić. Pramenovi odlični, ekipa super, cijena itekako prihvatljiva. Josip i Terezija vlasnici, možete tražiti da Vas netko od njih dvoje.
prije 15 dana, 13:44
> Annchy88: > JK Style u Prilazu Djure Deželić. > Pramenovi odlični, ekipa super, cijena itekako prihvatljiva. > Josip i Terezija vlasnici, možete tražiti da Vas netko od njih dvoje. Zvala sam ih ali samo imaju pramenove, preljev i sisanje za nekih 400kn ali mi ne treba ni sisanje ni preljev tako da mi je bezveze onda to platiti isto
prije 14 dana, 14:17
Frizerski studio Charm Ljubljanica, Ana se zove frizerka
prije 14 dana, 15:47
Radila sam neki dan pramenove pola glave (nije mi se dalo cijela), preljev, šišanje i frizura me izašlo 260, znači Vas bi i manje
prije 14 dana, 15:48
> Maraya: > Radila sam neki dan pramenove pola glave (nije mi se dalo cijela), preljev, šišanje i frizura me izašlo 260, znači Vas bi i manje Zvala sam i njih i samo pramenove trazila i zena mi kaze 250kn :s
prije 14 dana, 16:57
Frizerski salon Martina, Ilica 180a. Cijene imaju lijepo napisane na fejs stranici. Doduše, ja ne radim pramenove ali sam izuzetna zadovoljna njima i radom pa provjerite.
prije 14 dana, 00:11
> maumau: > Frizerski salon Martina, Ilica 180a. > Cijene imaju lijepo napisane na fejs stranici. > Doduše, ja ne radim pramenove ali sam izuzetna zadovoljna njima i radom pa provjerite. Hvala, svakako cu provjeriti i njih :)
prije 14 dana, 01:15
Frizerski salon Loknica, Knežija. Obavezna rezervacija termina, puni su često pa najbolje odmah rezervirati svoj termin. :)
prije 14 dana, 08:25
Hvala :)
prije 12 dana, 23:24
Frizersku salon Hair time, Cvjetno naselje. Manji kvartovski salon, ali su zenske super. Trazi da ti Marina radi :)
prije 8 dana, 09:39