Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Odšteta PROMETNA NESRECA

Pozz Imam trzajnu ozljedu vrata schanzov ovratnik 10 dana i infrakciju kralješka. Koliku odštetu traziti ili ocekivati? 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2019 09 05
Pozzz...nazalost iz vlastitog iskustva isprobano na svojoj kozi izasla iz prometne sa laksim ozljedama..i evo nakon godinu i 4 mjeseca isplatilo nam je osiguranje novac za ovaj dio ozljede i to... Neareca je friska kak bi rekla tek se dogodila?obavljali ste vec neke kontrole,preglede?.. 3 mjeseca isla sam na razne preglede fizikalne i kada sam to sve dovela u neki red sa zdravljem onda smo tek isli trazit odstetu...napomena samo dok se ne utvrdi krivnja u promeznoj nema isplate.. Ako vas zanimaju i detalji pitajte.. Sretno vam sa ozdravljenjem❤️
2019 09 05
Iz mog iskustva samo je potrebno biti bahat i naći dobrog i pouzdanog odvjetnika. Pretpostavljam da ste išli tražiti odštetu za vozilo, isto tako svom osiguranju javite sve vezano za vaše ozljede. Mama je bila u sličnoj situaciji kao suvozač i dobila je 20 tisuća kuna, doduše nakon 3 godine jer je uzela najodvratnijeg odvjetnika i prevaranta, tako da za početak ne napraviti istu grešku.
2019 09 05
Ja sam za iste ozljede koje imate dobila 12000kn. Morala sam cekati da odradim sve pretrage, fizikalnu i da završim liječenje da bih migla predati zahtjev za odštetu. Od prometne do isplate je prošlo nešto više od godinu dana.
2019 09 10
Pozdrav, imala sam prometnu prije godinu dana u 6 mj, imam trajnu ozljedu vratne kraljeznice 4%, pomaknula se par cm, zivac mi je zakljesten izmedu 4 i 5 kraljeska sto ide u ljevu ruku i trne konstantno, bolovi u koljenu, glavi, dugo se nisam usudila voziti. I nakon godine dana obavljanja svega po bolnicama (pola toga nisam navela) su mi sad ponudili 12 tisuca kuna, vise nije kao prije da dobijes dosta love za trzajnu, fakat ti se mora nesto desit da izvuces lovu. Dok je decko samo na temelju psihickog nalaza da je u strahu za mene itd, dobio 13 tisuca jer sam ja vozila. Tako da odi i obavi si kod psihijatra tj pshihologa o dobit ces vise haha:))) sve najbolje i brz oporavak
2019 09 17