Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povratne , nesto drugo

Drage krpicarke, Samo bi tila cut misljenje... Je li vama cudno ili je u necem stos...!? Svidila mi se jedna jakna, pogledam profil ,jedna povratna..Oke mislim, aj nema veze amo vidit kakva je komunikacija pa cu si odlucit...Medutim posto ,obicno kad mi se nesto svidi pogledam i cijeli profil (najcesce) i vidim da korisnica ima preko 20 prodanih artikala !!!!! A samo jedna povratna !!! Jel to nju nije briga ..ili.... I ne, ne djeluje mi profil nista sumnjiv ,samo mi je to jako cudno..I bas nekako , odvratilo me i od samog upita.
2019 09 07
Isto bih odustala, ne mora biti tako ali je moguce da a)artikli nisu kao u opisu pa nije zasluzila pozitivnu b)nista nije prodala i nema te artikle uopce, "prodano" je navlakusa (neke ce zbog oznacenih "prodano" bez povratne pomisliti kako je cura ok ali ne vodi brigu o povratnima, kao sto si pomislila i sama).
2019 09 07
> sonja90: > Isto bih odustala, ne mora biti tako ali je moguce da > a)artikli nisu kao u opisu pa nije zasluzila pozitivnu > b)nista nije prodala i nema te artikle uopce, "prodano" je navlakusa (neke ce zbog oznacenih "prodano" bez povratne pomisliti kako je cura ok ali ne vodi brigu o povratnima, kao sto si pomislila i sama). Istina
2019 09 07
Ja mislim da je navlakuša ali da nije baš dobro jadna razradila plan, tj.da joj nedostaju povratne, ajde da joj par nije ostavilo povratne ali baš svi, mala vjerojatnost. Ja bih isto odustala od kupnje.
2019 09 07
A možda joj je netko kupio 20 artikala odjednom.🤷🏻‍♀️😃 Iskreno,meni se jednom baš to dogodilo i ne vjerujem da će se ikad ponoviti.🤪
2019 09 07
Pa ne znam sta bi mislila ,jaknica je od skupljeg brenda ,al onako pristojno povoljno ,sad sam i zaboravila🤣koliko je bila ,evo vidim prodana ! ....Brojevi su na profilu veci ,pa nekao si mislim ,(nemam pojma zasto bas zbog tog😮) , da nije muljanje ,al opet .....Sad cu bas pogledat ,oce li dobit povratnu za ovo ... I evo izbrojah- ima 29 prodanih artikala ( zasto ih pobogu ne obrise ako su prodani🤔) ,a jos uvik samo ta jedna povratna
2019 09 07
> SilaVila: > A možda joj je netko kupio 20 artikala odjednom.🤷🏻‍♀️😃 Iskreno,meni se jednom baš to dogodilo i ne vjerujem > da će se ikad ponoviti.🤪 Je, i to sve od nekoga s nula ili jednom povratnom ,:) :P
2019 09 07
A možda ih je prodala putem drugih portala za prodaju....
2019 09 07
povratne informacije nisu opće bitne... Ja sam neki dan prevarena za 300kn, iako je korisnica imala preko 10 pozitivnih povratnih informacija... Tako da nemojte se kačiti za to, ništa ne znači :)
2019 09 07
Moguće da ih djevojka objavljuje i na drugim stranicama, pa ako se tamo proda ovdje stavi prodano.. Ma sve je uvijek moguće :) Povratne kao nisu toliko bitne, ali ipak su bitne... no, npr ja sam nova na krpicama i imam samo jednu povratnu, što ne znači da sam loša, jednostavno prodajem tek par dana i vjerujem da će ih kroz par mj biti puno više :) Ali isto tako kako bi i ja bila sumnjičava, razumijem i sumnju drugih
2019 09 07
> Entoni: > povratne informacije nisu opće bitne... Ja sam neki dan prevarena za 300kn, iako je korisnica imala preko 10 pozitivnih povratnih informacija... Tako da nemojte se kačiti za to, ništa ne znači :) Zašto joj niste ostavili negativnu ocjenu?
2019 09 08