Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Posebni artikl usluga

Kupila sam uslugu posebni artikl za 8. do 9.9. i danas kad dodajem artikl mi pise od 24. do 25.9. Mislila sam da sam ja nesto krivo pritisnula te sam ponovno isla kupiti navedenu uslugu za prvi ponudeni datum (10.-11.9.) i kad sam isla dodati artikl pisao mi je datum 26-27.9. Pa sad, ko tu koga?! Da li se to inace dogada? Nova sam na stranici te jos nemam iskustva s tim uslugama. Zahvaljujem se unaprijed na pojasnjenju :)
2019 09 08
Nažalost događa se svima, neovisno koji datum odaberete u konačnici dobivate neki drugi. Nekad to bude razmaka par dana, nekad i po dva tjedna.
2019 09 08
Za odjeću bude neki kasniji datum, dok npr. za torbe i obuću sam često i dobivala točan datum.
2019 09 08
Hvala :) Još jedno pitanje... uzela sma uslugu promovirani artikl za obuću, i današnji je datum i odabrala sam artikl, no usluga i dalje nije aktivirana, zašto?
2019 09 09
Meni usluga ne radi, nemogu izabrati kategorije koje imam. Kupila sam krivu kategoriju, ali bezobzira na to ne radi mi opcija. Kako mogu promjeniti kategoriju jer sam slučajno kupila krivu kategoriju.
2019 09 25