Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

4D ultrazvuk

Bok :) Jel bilo slucajeva da su nekome pogriješili spol na 4D uzv? Moj ginekolog kaže jedno i nakon 4 dana drugi doktor na 4D uzv kaže drugo 😂
prije 5 dana, 23:22
Meni su svaki put na 4 D vidjeli točno spol i to vrlo rano.
prije 5 dana, 08:22
Moguće je pogriješiti i to zato jer spolovila izgledaju vrlo slično i lako se zamijeni.
prije 4 dana, 14:21
Nisam cula da su dečka predvidjeli a bila curka ,samo obrnuto,jer se dečkima spolovilo podigne prema gore pa izgleda kao “zrno kave”.sretno,samo nek je živo i zdravo
prije 4 dana, 17:43
> Sanja8888: > Nisam cula da su dečka predvidjeli a bila curka ,samo obrnuto,jer se dečkima spolovilo podigne prema gore pa izgleda kao “zrno kave”.sretno,samo nek je živo i zdravo Upravo suprotno. Često ginekolozi kažu da je dečko, a zapravo je djevojčica. Teže je prepoznati dječaka.
prije 4 dana, 17:54
> Tanči14: > Upravo suprotno. > Često ginekolozi kažu da je dečko, a zapravo je djevojčica. > Teže je prepoznati dječaka. Sad si me sjetila kako je meni moj gin oduševljeno rekao da je dečko rečenicom gle kak ima lijepa velika jajca :') Bio je običan UZV u pitanju i nije pogriješio.
prije 4 dana, 18:38
> LeSock: > > Tanči14: > > Upravo suprotno. > > Često ginekolozi kažu da je dečko, a zapravo je djevojčica. > > Teže je prepoznati dječaka. > Sad si me sjetila kako je meni moj gin oduševljeno rekao da je dečko rečenicom gle kak ima lijepa velika jajca :') Bio je običan UZV u pitanju i nije pogriješio. Nama je ginekologinja kad sam prvi put bila trudna rekla da će bit dečko i muž koji je bio samnom unutra kaže meni-je, vidi, baš se fino vidi pišo i pokaže na ekran a ginekologinja mu kaže-tata to što pokazujete je bedrena kost 🤣
prije 4 dana, 19:42
> IrenaAR: > > LeSock: > > > Tanči14: > > > Upravo suprotno. > > > Često ginekolozi kažu da je dečko, a zapravo je djevojčica. > > > Teže je prepoznati dječaka. > > Sad si me sjetila kako je meni moj gin oduševljeno rekao da je dečko rečenicom gle kak ima lijepa velika jajca :') Bio je običan UZV u pitanju i nije pogriješio. > Nama je ginekologinja kad sam prvi put bila trudna rekla da će bit dečko i muž koji je bio samnom unutra kaže meni-je, vidi, baš se fino vidi pišo i pokaže na ekran a ginekologinja mu kaže-tata to što pokazujete je bedrena kost 🤣 Hahaha. Mojoj su kumi pet različitih ginekologa vidjeli dečka. 100% Šesti je bio predstojnik klinike i redovni profesor. Muž ga je snimao s kamerom, a on, sav važan, glumata i još izvali kako jedino on sa stopostotnom sigurnošću vidi spol djeteta. Oni kupili robicu za dečka. Sobu obojali u plavo. Izabrali ime i svima rastrubili... Kuma je rodila djevojčicu ❤️
prije 4 dana, 21:29
Meni uz tri 4D ultrazvuka nisu ništa vidjeli, jer se na prva dva beba nije okrenula kako treba, a na trećem je već bila prevelika i imala zgrčene noge. Uglavnom, nismo znali spol doslovno do poroda. Zato je za svaki slučaj za početak bolje kupiti nešto neutralno od robe, poslije se lako nadokupi. Svijetloplava može jer lako je ako je cura, a soba obojana u plavo, ali ako je dečko, a soba roza.... :o ,:) :')
prije 3 dana, 20:45