Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kenue ljubičasti šampon za plavu kosu

-Zanimaju me iskustva vas koje ste koristile kenue sampon za plavu kosu? Djeluje li sto se tice ubijanja zutila kose? -Probala sam neke jeftinije varijante ljubicastog sampona, ali nije bilo vidljivih rezultata, osim kose koja je bila isušena, cak sam od nekih dobila prhut. Kenue sampon je dosta skup, pa me zanima isplati li se kupiti ga?
2019 09 12
Definitivno se isplati. Makar dosta isušuje kosu pa ga ne preporučam koristiti baš svaki put kad pereš, više onako kao preljev pa malo držati npr. 1x tjedno. Svi drugi su bzvz, a sve sam ih probala, ovaj koliko god da platila dosta je velik, a i koristan jer ga ne treba puno. Ili kad je akcija neka, kupiš dva imaš ih dosta dugo
2019 09 12
Koristim godinama, odličan je. Meni traje vise od pola godine, skoro godinu dana a imam poludugu kosu i perem s njim jednom do dva put tjedno. Prije mi je jako isusivao kosu ali zadnjih godinu dana imam osjećaj da su malo izmijenili formulu jer mi vise uopće ne isušuje. Isplati se jer se za jedno pranje koristi bas mala količina tako da traje i traje u nedogled. 😄
2019 09 12
Nakon koliko pranja se vide rezultati? Ove bezvezne sampone sam potrosila cijela pakiranja i nije bilo nikakvih rezultata.
2019 09 12
> Blue_K: > Nakon koliko pranja se vide rezultati? Ove bezvezne sampone sam potrosila cijela pakiranja i nije bilo nikakvih rezultata. Rezultati bi se trebali vidjeti nakon prvog korištenja, ali stavi veću količinu šampona i ostavi 10ak minuta. Keune nisam probala, svuda čitam da je učinkovit, ali da isušuje. Ja koristim Swiss o par, dobar mi je, ali nemam potrebu često koristiti silver šampone pa ne znam koliko isušuje.
2019 09 12
Pa odmah 😄 ja operem kosu prvo svojim šamponom pa isperem i onda stavim Keune i stoji na glavi dok operem ostatak tijela, dakle 2-3 minute. Ne ostavljam ga duže jer imam jako jako svjetlu plavu boju pa budem ljubičasta ako ga predugo ostavim. 😄 > Blue_K: > Nakon koliko pranja se vide rezultati? Ove bezvezne sampone sam potrosila cijela pakiranja i nije bilo nikakvih rezultata.
2019 09 12
Nije loš, ja isto znam ostaviti oko 5 min i to u principu samo na tjemenu jel mi tamo bude žućkasto i onda isprati ali mi užasnoooo isuši kosu😟
2019 09 12
Definitivno se isplati! Ja prvo operem kosu običnim šamponom pa ovim i na kraju stavim masku ili regenerator..
2019 09 12
Isplati se.ja vec dugo samo njega koristim(obicni sampon ne koristim uopce),nakon njega stavim masku i kosa mi uopce nije isusena
2019 09 12
Probajte FANOLA!! Savršen je. Ubije žutilo i ne isušuje kosu. :)
2019 09 12
Super sampon, malo isusi kosu, definitivno ubije zutilo. Imas takoder i Selective on je super, a i jeftiniji
2019 09 12
Ja koristim LaCroa, ima ga u Mülleru. Meni je odličan. Fanola isto 👍👍
2019 09 13
Cure, hvala vam na savjetima. 😀
2019 09 13
Preporucam keune,odlican je ,isusuje kosu al pomaze,osobno ga koristim ,al jednom do dva puta u 2 tjedna nije mi potrebno vise jer je dovoljno jak :)
2019 10 21
Evo da javim, isprobala sam keune sampon, ok je, jedino sto isusuje kosu kao sto ste i rekle... nakon koristenja tog sampona stavim masku za kosu da odstoji 3 minute otprilike i odmah je kosa u puno boljem stanju, lijepa i mekana. Ostavim da se prirodno osusi jer ne susim kosu fenom (jedino kad sam bas u zurbi). Nakon toga stavim avon serum/ulje za kosu za zdravi sjaj. 😀
2019 10 22