Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Veza na daljinu

Što mislite o vezama na daljinu i kakva su vasa iskustva? Neko vrijeme se dopisujem s deckom koji zivi na udaljenosti od cca 800km, uskoro bi se trebali uzivo upoznati! Pitao sto mislim o takvim vezama, pa sad imam neke upitnike iznad glave... Pa me zanimaju vasa iskustva! 😁
2019 09 17
Imala sam vezu na daljinu eto koje 4 godine, nedavno počeli živjeti zajedno NAPOKON. Potrebno je puno puno puno povjerenja i razumijevanja (mislim potrebno je to u svim vezama ne samo na daljinu dont get me wrong). U mojem slučaju, npr. Ja nisam jedna od onih koja bi stalno zvocala i zvala gdje si, s kim si ovo ono (mada kažem nema ni potrebe za tim ako mu vjeruješ) čuli smo se svaki dan, viđali nekad 1x mjesečno, nekad svaki vikend, većinom smo bili zajedno za Božić, Uskrs, novu godinu, zajedno na ljetovanje a udaljeni smo bili 200km. I eto sad na kraju kad sve pogledam unazad i zbrojim mislim da je vrijedilo svo to vrijeme čekanja se isplatilo jer sad je napokon došlo sve na svoje i dobro se slažemo. Najveći problem je kaj ti ne možeš upoznati tu osobu do kraja jer jedno je kaj se vi vidite na 10h dnevno a drugo je provesti mjesec dana zajedno od 0-24,jer onda tek skontaš kakva je ta osoba i sve njene navike i mane/vrline.
2019 09 17
Pazi..!!! Mogao on vama izmisliti tko zna što, a ono oženjen sa troje djece,ima svašta ova rečenica uskoro bi se trebali uživo upoznati! Predlažem prvo neko javno mjesto,
2019 09 18
> EMINNAD: > Pazi!!! Mogao on tebi izmisliti tko zna što, a ono oženjen sa troje djece,ima svašta ova rečenica uskoro bi se trebali uživo upoznati! Predlažem prvo neko javno mjesto, Da to je iskreno isto i mene bilo strah dok smo tipkali jer je on imao već 28 g pa mi bilo čudno da možda nije u braku već ili štagod. :')
2019 09 18
> Lonela1: > > EMINNAD: > > Pazi!!! Mogao on tebi izmisliti tko zna što, a ono oženjen sa troje djece,ima svašta ova rečenica uskoro bi se trebali uživo upoznati! Predlažem prvo neko javno mjesto, > Da to je iskreno isto i mene bilo strah dok smo tipkali jer je on imao već 28 g pa mi bilo čudno da možda nije u braku već ili štagod. :') Evo ima baš iz našeg mjesta žena tu sa troje djece on ima 28god radi u ZG ima curu od 20god, živi probisvjeti kockar i lažljivac ,i eto obrlati curu sa nekim slikama digao kredit kupio auto a djecu i ženu hrani njegov otac kad ga vidiš i čuješ tko ga ne pozna nikad nebi rekao ,pa eto volim upozoriti ...
2019 09 18
> EMINNAD: > > Lonela1: > > > EMINNAD: > > > Pazi!!! Mogao on tebi izmisliti tko zna što, a ono oženjen sa troje djece,ima svašta ova rečenica uskoro bi se trebali uživo upoznati! Predlažem prvo neko javno mjesto, > > Da to je iskreno isto i mene bilo strah dok smo tipkali jer je on imao već 28 g pa mi bilo čudno da možda nije u braku već ili štagod. :') > Evo ima baš iz našeg mjesta žena tu sa troje djece on ima 28god radi u ZG ima curu od 20god, živi probisvjeti kockar i lažljivac ,i eto obrlati curu sa nekim slikama digao kredit kupio auto a djecu i ženu hrani njegov otac kad ga vidiš i čuješ tko ga ne pozna nikad nebi rekao ,pa eto volim upozoriti ... Ajoj ,, da treba biti jako oprezan, slažem se!
2019 09 18
> Lonela1: > > EMINNAD: > > > Lonela1: > > > > EMINNAD: > > > > Pazi!!! Mogao on tebi izmisliti tko zna što, a ono oženjen sa troje djece,ima svašta ova rečenica uskoro bi se trebali uživo upoznati! Predlažem prvo neko javno mjesto, > > > Da to je iskreno isto i mene bilo strah dok smo tipkali jer je on imao već 28 g pa mi bilo čudno da možda nije u braku već ili štagod. :') > > Evo ima baš iz našeg mjesta žena tu sa troje djece on ima 28god radi u ZG ima curu od 20god, živi probisvjeti kockar i lažljivac ,i eto obrlati curu sa nekim slikama digao kredit kupio auto a djecu i ženu hrani njegov otac kad ga vidiš i čuješ tko ga ne pozna nikad nebi rekao ,pa eto volim upozoriti ... > Ajoj ,, da treba biti jako oprezan, slažem se! taj bu plaćal objema ženama alimentacije jednog dana ;)
2019 09 20
> tratinchica123: > taj bu plaćal objema ženama alimentacije jednog dana ;) Ne mora ako nije priznao dijete (znači nije upisan u rodni list kao otac djeteta), žena kojoj ga je napravio ne želi ga goniti preko suda, ako nije problem egzistencija djeteta ni Centar bez nje neće ništa pokretati bez njezinog pristanka, iako je dala izjavu tko je otac djeteta u nadi da će osoba doći pameti. Nikoga ne možeš prisiliti da voli SVOJE dijete. Mir i duševno zdravlje su puno važnije od tih par sto kuna koje će se (možda) utjerati preko suda. Nema smisla imati posla sa takvim osobama, što dalje od takvih. Govorim iz vlastitog iskustva.
2019 09 20
Strpljenja, to je sve šta ti je potrebno. Moj suprug i ja smo imali vezu na daljinu 2 god. Viđali smo se svaka cca 3 mj, čuli svaki dan SMS porukama i e mailom ( tada nije bilo vibera i sličnog). Moj suprug je tada imao 32 god a ja 22 god. Prvi spoj smo imali u Berlinu, na pola puta. 😆 Tada sam se prije spoja naslušala čitabli od svog tate o otmici žena, prostituciji i bijelom roblju. 😥😥😥😥 Sada smo već 12 godina u braku i imamo tri anđela. 😍🤩😍🤩 Može se. Slušaj svoje srce.
2019 09 22
Naravno da se može, moj dečko je prošle godine bio 8 mj u Njemačkoj. Ove godine je od 6 mj. gore i planira ostati. Naravno da se sve može. Treba dosta strpljenja i živaca, ali se može :D
prije 29 dana, 20:16
> danijela227: > Naravno da se može, moj dečko je prošle godine bio 8 mj u Njemačkoj. Ove godine je od 6 mj. gore i planira ostati. Naravno da se sve može. Treba dosta strpljenja i živaca, ali se može :D Malo ste skrenuli sa teme. Vi svoga čovjeka znate, ova ga nije nikad uživo ni vidjela. Gore sam joj preporučila, ali i privatno da se jako pazi i opisala svoje životno iskustvo. Samo mi je žao što se otvaračica teme više ne javlja da saznamo kako je prošao prvi susret :)
prije 29 dana, 20:26
> malllaaaa: > > danijela227: > > Naravno da se može, moj dečko je prošle godine bio 8 mj u Njemačkoj. Ove godine je od 6 mj. gore i planira ostati. Naravno da se sve može. Treba dosta strpljenja i živaca, ali se može :D > Malo ste skrenuli sa teme. Vi svoga čovjeka znate, ova ga nije nikad uživo ni vidjela. > Gore sam joj preporučila, ali i privatno da se jako pazi i opisala svoje životno iskustvo. Samo mi je žao što se otvaračica teme više ne javlja da saznamo kako je prošao prvi susret :) Da upravo to sam htjela napisati🙂
prije 29 dana, 20:45
> malllaaaa: > > danijela227: > > Naravno da se može, moj dečko je prošle godine bio 8 mj u Njemačkoj. Ove godine je od 6 mj. gore i planira ostati. Naravno da se sve može. Treba dosta strpljenja i živaca, ali se može :D > Malo ste skrenuli sa teme. Vi svoga čovjeka znate, ova ga nije nikad uživo ni vidjela. > Gore sam joj preporučila, ali i privatno da se jako pazi i opisala svoje životno iskustvo. Samo mi je žao što se otvaračica teme više ne javlja da saznamo kako je prošao prvi susret :) Možda se uplašila vašeg savjeta pa otkazala susret! :D
prije 29 dana, 21:42
Možda se on ,kad pitala da li je oženjen itd.
prije 29 dana, 21:48
Iskreno, nije puno na gubitku, mozda se nadje jos koji posten medju milijardama ljudi na ovoj planeti. ;)
prije 28 dana, 10:26
1 2 Sljedeći