Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kontracepcijske tablete - Drospifem M

Zdravoo, ima li ko iskustva s Drospifem M tabletama? Ovo je prvi put da ikada krecen pit tablete za kontracepciju, cula san dosta i dobrih i losih stvari, pogotovo o venskim i arterijskim ugruscima pa me je sad ipak malo strah iako san obavila testove i pregled😅
2019 09 19
> Nelanela97: > Zdravoo, ima li ko iskustva s Drospifem M tabletama? Ovo je prvi put da ikada krecen pit tablete za kontracepciju, cula san dosta i dobrih i losih stvari, pogotovo o venskim i arterijskim ugruscima pa me je sad ipak malo strah iako san obavila testove i pregled😅 Ako ste obavili sve preglede onda bi trebalo biti ok s ugrušcima. Bitno je da niste stariji od 35 i da niste pušač. Sigurna sam da Vam je doktorica rekla da pazite ako dobivate trnjenje u području ispod koljena ili u prsima. Ja koristim druge tablete pa Vam ne mogu nista točno o navedenima reci, ali pretpostavljam da ćete prvi mjesec biti kao da ste u pms cijeli mjesec, malo plačljivi i imati smečkasto krvarenje, ali sve se to unormali vrlo brzo. Mene je isto bilo strah za te ugruške, ali mi je ginekologica sve detaljno objasnila i naglasila da nije to tako cesto te da postoje znakovi na koje se pazi i da se moze to sprijeciti.
2019 09 19
Pravo da vam kazem nije mi bas ni puno tog ispricala, rekla mi je samo da bi bilo dobro da ih pocnem koristit,obavila mi preglede,rekla koje da kupin i kad da pocnem piti i toeto, ovo ostalo sam sve po internetu procitala i forumima.
2019 09 19
> Nelanela97: > Pravo da vam kazem nije mi bas ni puno tog ispricala, rekla mi je samo da bi bilo dobro da ih pocnem koristit,obavila mi preglede,rekla koje da kupin i kad da pocnem piti i toeto, ovo ostalo sam sve po internetu procitala i forumima. Jeste li vadili krv i ono za jetru nesto? Mene je ginekologica poslala bila sa spiskom stvari da izvadim krv da vidi smijem li ih uopce korisiti (bas radi opasnosti od ugrusaka). Vidite kad ih pocnete koristiti. Ako Vam ne budu odgovarale uvijek mozete prestati piti i uzeti neke druge. Sve ovisi o tome kako ce Vam koje odgovarati. Tako da ako primijetite neke nezeljene simptome, javite joj odmah pa da Vam da neke nove. Ali pripremite se na te promjene ponasanja i taj pms prvih mjesec dana. Svih koje znam su prosli kroz to i stvarno sto se tice tih emocija to bude bolje vec nakon mjesec dana, ali se u tom trenu ne cini tako 😂
2019 09 19
I razmisljajte i o pozitivnim stvarima, jer ih stvarno ima. Dobivat cete svaki mjesec skoro pa u sat vremena precizno, bez bolova i smanjena krvarenja i dr. Mislim kad sve zbrojim meni su tablete stvarno pozitivno iskustvo i nadam se da ce biti i Vama 😊
2019 09 19
Jesam vadila sam krv i rekla je da je sve u redu i obican pregled( papa i ultrazvuk ) A ja se ponadala jer su mi neke cure rekle da vise neznaju ni sta je pms 🤦🏻‍♀️😅 I dali je istina da ocisti lice? posto godinama vec vodim borbu sa pristicima
2019 09 20
> Nelanela97: > Jesam vadila sam krv i rekla je da je sve u redu i obican pregled( papa i ultrazvuk ) > A ja se ponadala jer su mi neke cure rekle da vise neznaju ni sta je pms 🤦🏻‍♀️😅 > I dali je istina da ocisti lice? posto godinama vec vodim borbu sa pristicima Osobno nisam imala većih problema s prištićima prije korištenja, ali sam uvijek dobivala nekoliko u pms-u, ali toga više nema :D i dosta cura koje znam se isto pohvalilo da očisti lice.
2019 09 21
Pozdrav :) Nemam iskustava za te pilule, ali opcenito sam ih pila dugo i mogu samo pohvale reci. Imala sam velikih problema s PMSom i bolovima tijekom m. Sa pilulama dodje u sat tocno, i nema ni traga onim bolovima... Ima ih vise vrsta, tvoje pravo je trazit da ti se promijene ako bas vidis da ti ne odgovaraju. Takodjer ove koje sam ja pila su na listi hzzo te su bile puno jeftinije :)
2019 09 24
A da li mogu da ih prestanem piti na pola kutije il moram cijelu zavrsit?
2019 09 25
> Nelanela97: > A da li mogu da ih prestanem piti na pola kutije il moram cijelu zavrsit? Ako ih vise ne zelite piti, mozete prekinuti kad god zelite.
2019 09 26
Ja koristim yaz tablete..isto sam imala problema sa tenom i lice se savrseno ocistilo. Nemam nikakvih negativnih nuspojava, sve samo pozitivno👍🏻
2019 09 26
Ja sam koristila axira 35, radi problema s dlakavošću lica i ne redovitom mengom. Menga je bila točna na sat, dlake se smirile, ali ne u potpunosti.. Sad sam prestala s uzimanjem, u 4 mj trudnoće sam i dlakava ko jazavčar haha
2019 10 04
> Summoning: > > Nelanela97: > > Zdravoo, ima li ko iskustva s Drospifem M tabletama? Ovo je prvi put da ikada krecen pit tablete za kontracepciju, cula san dosta i dobrih i losih stvari, pogotovo o venskim i arterijskim ugruscima pa me je sad ipak malo strah iako san obavila testove i pregled😅 > Ako ste obavili sve preglede onda bi trebalo biti ok s ugrušcima. Bitno je da niste stariji od 35 i da niste pušač. > Sigurna sam da Vam je doktorica rekla da pazite ako dobivate trnjenje u području ispod koljena ili u prsima. > Ja koristim druge tablete pa Vam ne mogu nista točno o navedenima reci, ali pretpostavljam da ćete prvi mjesec biti kao da ste u pms cijeli mjesec, malo plačljivi i imati smečkasto krvarenje, ali sve se to unormali vrlo brzo. Mene je isto bilo strah za te ugruške, ali mi je ginekologica sve detaljno objasnila i naglasila da nije to tako cesto te da postoje znakovi na koje se pazi i da se moze to sprijeciti. Pozdrav!! Nemam iskustva s tim tabletama al me zanima jedna stvar...jer mora biti pauza 7 dan nakon kad popijem jednu kutiju ili samo nastavljam?? Hvala unaprjed😊
2023 05 15
Sve najgore o pilulama bilo koje vrste. Mnogo nezeljenih dejstava. Tromboza, a pre svega opadanje kose(trajna celavost alopecija) i kosa na tom mestu vise nikada nece izrasti. Ako imate problema sa hormonima potrazite na internetu tinkturu “Zenska formula Dr Sulc”. To je prirodno, a ova hemija moze da vam razori organizam jer smo svi nekad bili neupuceni. Pozdrav
2023 06 18