Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pitam bilo koga...

Voljela bih znati kada ćemo moći stavljati nove oglase ,sa slikama? Pozdrav.
2019 09 19
:') :') :')
2019 09 19
Već sam se uplašila da nitko neće otvoriti tu temu i postaviti to pitanje ( ponovno ). :@ :@ :@ :@
2019 09 19
> JelkaZiha: > Voljela bih znati kada ćemo moći stavljati nove oglase ,sa slikama? > Pozdrav. Može se već, onima koje ne rade nemaju slike u ispravnom formatu, više stranica ne prihvaća jpg nego samo tif format
2019 09 19
Jednog lijepog dana... ;)
2019 09 19
https://mojekrpice.hr/forum/t/262855/nestale-fotke-vracaju-se-do-kraja-tjedna-upload-je-ugasen
2019 09 19
> LeSock: > > JelkaZiha: > > Voljela bih znati kada ćemo moći stavljati nove oglase ,sa slikama? > > Pozdrav. > Može se već, onima koje ne rade nemaju slike u ispravnom formatu, više stranica ne prihvaća jpg nego samo tif format Ne radi ni TIFF format.
2019 09 19
upload je UGAŠEN dok se slike ne vrate
2019 09 19
> LeSock: > > JelkaZiha: > > Voljela bih znati kada ćemo moći stavljati nove oglase ,sa slikama? > > Pozdrav. > Može se već, onima koje ne rade nemaju slike u ispravnom formatu, više stranica ne prihvaća jpg nego samo tif format LeSock, budi mi prijateljica 🤣🤣🤣
2019 09 19
> maloodjece: > > LeSock: > > > JelkaZiha: > > > Voljela bih znati kada ćemo moći stavljati nove oglase ,sa slikama? > > > Pozdrav. > > Može se već, onima koje ne rade nemaju slike u ispravnom formatu, više stranica ne prihvaća jpg nego samo tif format > LeSock, budi mi prijateljica 🤣🤣🤣 Kaj misliš koliko ih sad gugla kak se to radi? ,:)
2019 09 19
Ček, kaj su slike nestale?
2019 09 19
> SaraKedavra: > Ček, kaj su slike nestale? Znači i ti samo tu dolaziš tipkati po forumu? :P
2019 09 20
jesu se vratile slike? :o ja dosla danas na forum nakon nekog vremena i vidim nema mi niceg. i da, guglala sam kako vratiti slike :')
2019 09 22
> Admin2nd: > upload je UGAŠEN dok se slike ne vrate A kad ce to biti....da se slike vrate....ovo je vec prevrsilo svaku mjeru....koma ziva od stranice....zalisno...tuzno....ruzno...jadno...🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶
prije 27 dana, 14:41
> fimice: > > Admin2nd: > > upload je UGAŠEN dok se slike ne vrate > A kad ce to biti....da se slike vrate....ovo je vec prevrsilo svaku mjeru....koma ziva od stranice....zalisno...tuzno....ruzno...jadno...🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶 Ne pratite Forum? Objave admina? Upload radi već nekoliko dana i novi oglasi se stavljaju u tisućama svakodnevno.
prije 26 dana, 20:52