Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - naknada uslugama!

Jaaaooo, sto se dogodilo?? Tek sad vidim da mi je sve obrisano :( Kako je Marija1m1 rekla: "Nemam vremena sjediti i ponovno uploadati slike." :( Neki dan, a i večeras dok nisam vidjela ovu temu, sam pokušala upload dva nova artikla, ali slike nikako ne učitava. Molim vas rješite to do kraja.
2019 09 22
Ok sve radi probala, bi će malo zafrkanciju Al dobro, samo mi objasnite, i bi ću full nepristojna, kako je JEBENO MOGUĆE da nakon oporavka stranice već postoje artikli di piše prodano a jebene KOKOŠKE ih nisu obrisale i opet stoje, što će mi slike robe koje nema i zašto se to ne uvede u pravilo jesi prodao briši, a vjerojatno su iste te prve pljucale na predhidno temi i zgražavale se... Užas
2019 09 22
> GreenQueen: > Ja nisam uspjela u postojeće oglase staviti slike, nego sam sve nove oglase objavila. Potrajalo je, ali bez problema mi je u nove oglase učitalo slike. U postojećim oglasima trebate obrisati najprije ove slike koje se ne vide,pa učitati tek onda nove.🤗
2019 09 22
> aljubic: > Ok sve radi probala, bi će malo zafrkanciju Al dobro, samo mi objasnite, i bi ću full nepristojna, kako je JEBENO MOGUĆE da nakon oporavka stranice već postoje artikli di piše prodano a jebene KOKOŠKE ih nisu obrisale i opet stoje, što će mi slike robe koje nema i zašto se to ne uvede u pravilo jesi prodao briši, a vjerojatno su iste te prve pljucale na predhidno temi i zgražavale se... Užas Dobar dan!🙂 Ne bi vjerovali ali uspjela sam čak tri artikla prodati za vrijeme trajanja ovog problema i to sa ono malo slika što mi je ostalo. Tako da je sve moguće,da su cure tek prodale!😊 Iako vjerujem da ima i ovih drugih koje ne brišu prodane oglase...
2019 09 22
> Admin2nd: > Obrišite history/cache, ugasite program koji blokira reklame, a ako ne ide, probajte iz nekog drugog browsera (chrome, opera, mozzilla). Ne pomaže.. pobrisala sam svu povijesti, ali ucitavanje jednostavno ne ide na stare oglase, a ni sa novim nije najbajnije..
2019 09 22
> MarijaAA12: > > Admin2nd: > > Obrišite history/cache, ugasite program koji blokira reklame, a ako ne ide, probajte iz nekog drugog browsera (chrome, opera, mozzilla). > Ne pomaže.. pobrisala sam svu povijesti, ali ucitavanje jednostavno ne ide na stare oglase, a ni sa novim nije najbajnije.. a u kojem ste pregledniku? evo ja danas obnavljam oglase i hvala Bogu, učitava mi slike u stare oglase. Imam Chrome...
2019 09 22
> MarijaAA12: > Ne pomaže.. pobrisala sam svu povijesti, ali ucitavanje jednostavno ne ide na stare oglase, a ni sa novim nije najbajnije.. U chromeu, prvo obrišite povijest, onda otvorite oglas, obrišite stare fotke koje su nestale i onda dodajte nove.
2019 09 22
sad vidim skoro sve mi obrisano...ali ajmo reć to ok.. ali imala sam puno u omiljenima i sad htejla nešto pogledati i kupiti... a ono NEMAAAAA nista...jojjjjj. to mi je žalije nego moj profil...eto :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
2019 09 22
kada cemo dobiti te pogodnosti?uploadala sam nove slike
2019 09 22
Ne znam točno, obavijestit ću vas kad budu uključene.
2019 09 22
Ovo sa zadnje teme "nemojte bas da budu slike s neta, to necemo raditi jer je utuzivo" uopce ne zvuci uvjerljivo, ostavlja prostora za "ajde moze ako bas nemate druge". Ali dobro, znamo da se ne smije. I eto ih danas osvanuse oglasi iskljucivo i samo sa slikama s neta. Novi oglasi , koji su vec 5,6,7 puta oznaceni kao omiljeni. Bas se prave lude, ja osobno pogledam oglas jer mi se svidi stvar ali NEMA TEORIJE da cu kupiti. Bojkotiram jer nije po pravilima. Ero samo da se zna i to ignoriranje me bas ljuti.
2019 09 22
> StefiVidic: > Ovo sa zadnje teme "nemojte bas da budu slike s neta, to necemo raditi jer je utuzivo" uopce ne zvuci uvjerljivo, ostavlja prostora za "ajde moze ako bas nemate druge". Ali dobro, znamo da se ne smije. I eto ih danas osvanuse oglasi iskljucivo i samo sa slikama s neta. Novi oglasi , koji su vec 5,6,7 puta oznaceni kao omiljeni. Bas se prave lude, ja osobno pogledam oglas jer mi se svidi stvar ali NEMA TEORIJE da cu kupiti. Bojkotiram jer nije po pravilima. Ero samo da se zna i to ignoriranje me bas ljuti. Također bojkotiram oglase postavljene mimo pravila, uključujući i slike s neta i tagove. Ako ništa, ovako valjda adminka može uklanjati te oglase sustavno, prije nego ih se nagomila previše. Izjava "nemojte bas da budu slike s neta, to necemo raditi jer je utuzivo" nikako ne zvuči kao nešto što je zabranjeno na stranici. Svi smo u istoj situaciji sa slikama, zašto bi se nekima toleriralo stavljanje slika s neta??
2019 09 22
Da, sve korisnice koje ne postivaju pravila ne bi trebale dobiti ispriku uz naknadu uslugama..
2019 09 22
> StefiVidic: > Da, sve korisnice koje ne postivaju pravila ne bi trebale dobiti ispriku uz naknadu uslugama.. Da, baš tako...i neiispravni oglasi bi im trebali bit svakodnevno brisani.
2019 09 22
Ja sam sinoć obrisala stare fotke i stavila nove. Nisu mi se sve htjele učitati, tj. uploadalo bi se npr. 3 od 5 u jedan oglas. A danas su mi i neki oglasi nestali. Nije bilo lažnih taggova u pitanju? I ljudi su ih sejvali u favorite. Što sad ne valja?
2019 09 22