Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodano trideset kuna u novčanike

> Admin2nd: > Pozdrav, > Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja. > https://mojekrpice.hr/services ovdje provjerite stanje računa, a u postavkama/moje usluge dodijelite promocije artiklima Lijepo, ali ja to ne vidim, a i obo što imam ne mogu koristit jer kad god pokušam kupit usluge nema ponuđenog datuma i ne migu ti učiniti i to traje već tjednima, bez obzira što pokušavam često i u vrlo različite dijelove dana i noći - sve je uzalud.
2019 11 09
Pokušavate li kupiti uslugu samo za odjeću ili i za druge artikle tipa obuća/modni dodaci? Jer za odjeću uglavnom nema mogućih datuma, valjda je trenutno sve zauzeto, ali za ostale kategorije se nude datumi, barem ih ja trenutno mogu odabrati...
2019 11 11
prekjučer sam kupila za obuću, izabrala 11.11., a kada sam išla aktivirati uslugu piše 20.11. 🤷
2019 11 11
> meowzz: > prekjučer sam kupila za obuću, izabrala 11.11., a kada sam išla aktivirati uslugu piše 20.11. 🤷 Slično se i meni dogodilo pred cca 10 dana
2019 11 11
hvalalalala :* :* :* :* :* :*
2019 11 21
Ako može Admin reagirati: pošto je za odjeću,obuću nemoguće aktivirati promociju artikla pojedinci su se sjetili ,,ugurati" se u ostale slobode rubrike. Primjer:https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/8371087/monton-novi-prava-koza-i-krzno-akcija-3000kn
2019 11 21
Ima li ikakve nade da se ovo omoguci u dogledno vrijeme? Osim ako ne dobijemo neke pozitivne kamate na ulozenu stednju od 30 kn?! Mislim evo, vec sam godinama korisnica, imam sve pozitivne, uz kojekakva iskustva, prebrodila sam i ovo nestajanje doslovce svih fotki i sad vec tjednima ne mogu se promovirati. Ne zanima me promocija drugih rubrika i posebno ne ova dezinformacija da nema slobodnih datuma pa kao da zato nema rezultata... Dakle? Kad cemo moci iskoristiti novce? Nije da sam vam jednom uplatila. Zahvaljujem.
2019 11 21
> Dorotea4: Ne zanima me promocija drugih rubrika i posebno ne ova dezinformacija da nema slobodnih datuma pa kao da zato nema rezultata... A zašto je to dezinformacija sa cca 200.000 korisnica, koje su odmah čim su dobile, kupile posebne ili promovirane artikle, a predviđeno je dnevno npr.20 mjesta/oglasa. Ili da svi stavimo u isti dan, mislite da to onda ima nekakve koristi, ili bi bilo svejedno, kao da nisu promovirani.
2019 11 21
> vedranapv: > > Dorotea4: > Ne zanima me promocija drugih rubrika i posebno ne ova dezinformacija da nema slobodnih datuma pa kao da zato nema rezultata... > A zašto je to dezinformacija sa cca 200.000 korisnica, koje su odmah čim su dobile, > kupile posebne ili promovirane artikle, a predviđeno je dnevno npr.20 mjesta/oglasa. > Ili da svi stavimo u isti dan, mislite da to onda ima nekakve koristi, > ili bi bilo svejedno, kao da nisu promovirani. Dakle, ako je prvi slobodan datum 21. 12. 2021. godine, onda neka tako i piše. Dakle, moj je stav da ako nema TOČNE informacije, onda je sve što kažu korisnice dezinformacija jer potonjom smatram samo ono što administratorica kaže/objasni itakodalje. Ostatak vašeg posta nema smisla tumačiti niti odgovarati na njega jer takvo što nisam niti rekla, a još manje pomislila jer je zaista besmisleno, a nije niti moguće. Imam dovoljno godina, pameti, informatičkog znanja i iskustva s krpicama da bih tražila odgovor od bilo koga osim od administratora. Zato hvala ni na čemu.
2019 11 23
> Admin2nd: > Pozdrav, > Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja. > https://mojekrpice.hr/services ovdje provjerite stanje računa, a u postavkama/moje usluge dodijelite promocije artiklima Postovani, imam 26 artikala, njih 8 sam ponovno u uploadala,ali me vidim iznos u novcaniku.
2019 11 23
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8bbbf40f7e7d62726e8b9a9010385074.jpg)
2019 11 26
Ja isto nemam dodane te novčiće u novčaniku, nego kupujem sama stalno preko SMS poruke, jer mi ih nikad ne dodajete( jednom samo kad sam se pridružila tek krpicama). Ispričavam se ako je to normalno, pa ja nisam shvatila da ne dobivamo svi te novce svaki mjesec( jer ja ne dobivam nikako, a imam preko 100 artikala). I imam isti problem kao i cure, kupim-platim i onda ne mogu ni promovirati.
2019 11 28
iznos je bio jednokratan, kod mene sve u redu samo sto nisam provjeravala da li su zaista bili oglasavani. jeste uspijeli vratiti vecinu slika?
2019 12 04
1 2 ... 8 9 10