Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodano trideset kuna u novčanike

Novčanik prazan, fotkica mi nema dosta, učitavanje neće... 😔 Ali, valjda će biti bolje... 😊
2019 09 24
Super. dobila 30 kn, a ja neka stavljem ponovo za 840 i nešto oglasa slike ponovo. To sam godinama slikala i stavljala i sad otišlo u nepovrat. Lako je ako imaš nekoliko artikala, ali ja za ovo više nemam vremena ni živaca. Katastrofa
2019 09 24
Da ne kažem da smo izgubile puno više od 30 kn ovih dana i ubuduće, dok sve (ako se to ikad i desi) ponovo ne poslikam.
2019 09 24
> katarinamartina: > > markina: > > Super. dobila 30 kn, a ja neka stavljem ponovo za 840 i nešto oglasa slike ponovo. To sam godinama slikala i stavljala i sad otišlo u nepovrat. Lako je ako imaš nekoliko artikala, ali ja za ovo više nemam vremena ni živaca. Katastrofa > Pa stavite barem jednu fotku od svake objave. Ima na Google-u. Evo vaša dva artikla, a ima ih još. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/73f15df79717261b8f0e64a42cc578ae.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/958ddd00472da1e9f82f9f3137cd8529.jpg)
2019 09 24
Ja bih vas zamolila za pomoc, prvi put imam te novceke i reko idem si uzeti vip da probam razvrtat sve, ali nemam pojma kako dodati kategorije. Trazim po svuda kao blesava vec pola sata 😅
2019 09 24
Fino...no, mozete mi dati i 100 kn, ja sam dana opet morala stavljati neke slike (sporedne slike oglasa) koje samo nestanu kao da nisu nikad ni uploadana (bez ikone).
2019 09 24
> lucijamatkovic: > Novčanik prazan, fotkica mi nema dosta, učitavanje neće... 😔 Ali, valjda će biti bolje... 😊 Bit ce bolje kad se odluce na ozbiljan popravak, privremeno zatvore i sve naprave kako treba, a ne ovako kokodacemo svako malo, oni stave flaster i idemo dalje.
2019 09 24
> markina: > Super. dobila 30 kn, a ja neka stavljem ponovo za 840 i nešto oglasa slike ponovo. To sam godinama slikala i stavljala i sad otišlo u nepovrat. Lako je ako imaš nekoliko artikala, ali ja za ovo više nemam vremena ni živaca. Katastrofa Kad već stavljate, stavite ih prema pravilima - stikeezi nisu odjevni predmeti :)
2019 09 24
Hvaaaalaaa!💕
2019 09 24
> leeloo7: > Ja bih vas zamolila za pomoc, prvi put imam te novceke i reko idem si uzeti vip da probam razvrtat sve, ali nemam pojma kako dodati kategorije. Trazim po svuda kao blesava vec pola sata 😅 Morate stvoriti “listu” i dodati joj naziv i onda prebacivati artikle :)
2019 09 24
Ja nemam nikakav novac u novčaniku . Imala sam 28 artikala niti jedan vise nema sliku :(... uspjela sam stavit slike samo na 3 artikla do sada :(((> Admin2nd: > Pozdrav, > Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja. > https://mojekrpice.hr/services ovdje provjerite stanje računa, a u postavkama/moje usluge dodijelite promocije artiklima
2019 09 25
Već par dana pokušavam uploadati artikle i nikako.. uopće se ne želi uploadati. ( sva polja su ispunjena)
2019 09 25
Jutro svima.! Dala sam dosta vremena eto dizanju sustava i cijeloj gonguli u nadi da će se slikice pomalo vratiti na profilček.. U mom slučaju se to nije desilo.. Oko 700 divnih povratnih i ugodnih suradnjica! -trenutno oko 270 artikala.. Ovim putem vas molim za pomoć--tj. točne korake ili čarobna štapič!! Naravno pokušala s one 3 točkice uploadati fotke, dvije, tri..ali ništa se ne miče s mrtve točke.. Možda nešto radim krivo.. Veliko mahanje i unaprijed hvala!!!!
2019 09 25
Hvala Admin :*
2019 09 25
Ja sve ponovno moram slikati🙄😆
2019 09 25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10