Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pošta - paketi

Pozdrav!🙂 Putuju li i vaši paketi ovih dana sporo? U ponedjeljak sam tri poslala,još ni jedan nije stigao na odredište. Još razumijem što nisu stigli u Dalmaciju i Slavoniju,ali ni ovaj unutar Zagreba nije isto.🥴
prije 26 dana, 22:21
Bas sam pisalaisto na drugoj temi.... Što god sam slala prema Zg u zadnjih dva tjedna putovalo je više od 10 dana... Već sam kosu čupala, no stigli su svi sretno na odredište... Eventually😁
prije 25 dana, 22:51
Ma da i prošli tjedan sam imala paniku,taj paket je na kraju stigao,ali kupci mi se uznemire.🥴
prije 25 dana, 22:53
Da istinau zadnje vrijeme jako sporo, cca. zadnja 3 tjedna. ja slala na relaciji Kc- Zg paket putovao 8 dana a preporučena pošiljka 9 dana, svi se vade na tu novu sortirnicu u VG.
prije 25 dana, 23:08
Da. I meni kasne svi paketi, vec jedno mjesec dana. Bas je frustrirajuče.... Ja nemam pojma što im je,zadnji paket mi je putovao 12 dana, Osijek-Zagreb. Radilo se o paketu vrijednosti 600kn, kupac dobio mlade, a i ja isto... Mislim da nisu ok🤬
prije 25 dana, 23:09
Meni je to isto nikakva usluga u današnje vrijeme kad sve ide brzo. Uopće ne znam ni kako ono sami funkcioniraju uz takvu sporost.
prije 25 dana, 23:18
Ma ja više ne toleriram ta kašnjenja... Pogotovo nakon neisporuke jednog paketa za koji su bile plačene dodatne usluge i koji mi se vratio njihovom greškom... Sada čim se prekorači rok od 5 radnih dana lijepo napišem prigovor i zahtjev za odštetu zbog neizvršenja usluge u propisanom roku
prije 25 dana, 23:21
> LillyOscar: > Ma ja više ne toleriram ta kašnjenja... Pogotovo nakon neisporuke jednog paketa za koji su bile plačene dodatne usluge i koji mi se vratio njihovom greškom... Sada čim se prekorači rok od 5 radnih dana lijepo napišem prigovor i zahtjev za odštetu zbog neizvršenja usluge u propisanom roku Gdje saljete taj prigovor? I šta onda? Dobijete tu odštetu svaki put? Ma i meni su vec dozlogrdili sa tim kašnjenje, treba ih nekako poceti kaznjavat, onda ce valjda poceti raditi kako treba... Evo vec mi dva paketa stoje kod nas u posti, sutra ce biti tjedan dana😩
prije 25 dana, 00:16
> Petrasonja: > > LillyOscar: > > Ma ja više ne toleriram ta kašnjenja... Pogotovo nakon neisporuke jednog paketa za koji su bile plačene dodatne usluge i koji mi se vratio njihovom greškom... Sada čim se prekorači rok od 5 radnih dana lijepo napišem prigovor i zahtjev za odštetu zbog neizvršenja usluge u propisanom roku > Gdje saljete taj prigovor? I šta onda? Dobijete tu odštetu svaki put? Ma i meni su vec dozlogrdili sa tim kašnjenje, treba ih nekako poceti kaznjavat, onda ce valjda poceti raditi kako treba... Evo vec mi dva paketa stoje kod nas u posti, sutra ce biti tjedan dana😩 Sve to napravim u pošti na šalteru, prigo or i zahtjev za odštetu. Dosad sam za jedan paket (izgubljen-vračen meni) dobila odstetu vrijednosti + tri poštarine, za dva samo naknadu poštarine jer su stigli van roka. Sama procedura traje cca mjesec dana
prije 25 dana, 08:55
Meni se čini da im ne radi ni sustav za praćenje jer ne mogu uopće vidjeti gdje su mi paketi. 🤔
prije 25 dana, 10:41
> mihica555: > Meni se čini da im ne radi ni sustav za praćenje jer ne mogu uopće vidjeti gdje su mi paketi. 🤔 I ja mislim, meni jedan stoji cijeli tjedan sa statusom prijem pošiljke. Nemrem vjerovati da iz inozrmstva paket težak 20 kg dođe na moj prag za 2 dana, a pošta nije u stanju za 5 dana dostaviti jedno pisamce.
prije 25 dana, 11:28
U četvrtak sam u Varaždinu u pošti predala paket koji sam slala "preporučeno". Drugi je dan stigao na otok Ugljan.
prije 25 dana, 14:00
> ivana985: > U četvrtak sam u Varaždinu u pošti predala paket koji sam slala "preporučeno". Drugi je dan stigao na otok Ugljan. Vjerujem. Mislim da je kod nas u središnjoj Hr problem kad paket mora proći kroz novu sortirnicu (em nisu imali uvjeta za rad, em je bila poplava...).
prije 25 dana, 14:12
Moj se vratio, i nikako ga vec danima nema da preuzmem i saljem ponovno.
prije 25 dana, 16:38
Nije nista novo da Hrvatska pošta ne radi svoj posao kako treba. I da paketi putuju po dva tjedna Hrvatskom. Slala sam paket iz Šibenika do Zadra i putovao je 12 dana,sramotno. Takoder saljem redovito prigovore preko e-maila i cuvam sve račune.
prije 25 dana, 16:47
1 2 Sljedeći