Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pošta - paketi

Pozdrav!🙂 Putuju li i vaši paketi ovih dana sporo? U ponedjeljak sam tri poslala,još ni jedan nije stigao na odredište. Još razumijem što nisu stigli u Dalmaciju i Slavoniju,ali ni ovaj unutar Zagreba nije isto.🥴
2019 09 27
Bas sam pisalaisto na drugoj temi.... Što god sam slala prema Zg u zadnjih dva tjedna putovalo je više od 10 dana... Već sam kosu čupala, no stigli su svi sretno na odredište... Eventually😁
2019 09 27
Ma da i prošli tjedan sam imala paniku,taj paket je na kraju stigao,ali kupci mi se uznemire.🥴
2019 09 27
Da istinau zadnje vrijeme jako sporo, cca. zadnja 3 tjedna. ja slala na relaciji Kc- Zg paket putovao 8 dana a preporučena pošiljka 9 dana, svi se vade na tu novu sortirnicu u VG.
2019 09 27
Da. I meni kasne svi paketi, vec jedno mjesec dana. Bas je frustrirajuče.... Ja nemam pojma što im je,zadnji paket mi je putovao 12 dana, Osijek-Zagreb. Radilo se o paketu vrijednosti 600kn, kupac dobio mlade, a i ja isto... Mislim da nisu ok🤬
2019 09 27
Meni je to isto nikakva usluga u današnje vrijeme kad sve ide brzo. Uopće ne znam ni kako ono sami funkcioniraju uz takvu sporost.
2019 09 27
Ma ja više ne toleriram ta kašnjenja... Pogotovo nakon neisporuke jednog paketa za koji su bile plačene dodatne usluge i koji mi se vratio njihovom greškom... Sada čim se prekorači rok od 5 radnih dana lijepo napišem prigovor i zahtjev za odštetu zbog neizvršenja usluge u propisanom roku
2019 09 27
> LillyOscar: > Ma ja više ne toleriram ta kašnjenja... Pogotovo nakon neisporuke jednog paketa za koji su bile plačene dodatne usluge i koji mi se vratio njihovom greškom... Sada čim se prekorači rok od 5 radnih dana lijepo napišem prigovor i zahtjev za odštetu zbog neizvršenja usluge u propisanom roku Gdje saljete taj prigovor? I šta onda? Dobijete tu odštetu svaki put? Ma i meni su vec dozlogrdili sa tim kašnjenje, treba ih nekako poceti kaznjavat, onda ce valjda poceti raditi kako treba... Evo vec mi dva paketa stoje kod nas u posti, sutra ce biti tjedan dana😩
2019 09 28
> Petrasonja: > > LillyOscar: > > Ma ja više ne toleriram ta kašnjenja... Pogotovo nakon neisporuke jednog paketa za koji su bile plačene dodatne usluge i koji mi se vratio njihovom greškom... Sada čim se prekorači rok od 5 radnih dana lijepo napišem prigovor i zahtjev za odštetu zbog neizvršenja usluge u propisanom roku > Gdje saljete taj prigovor? I šta onda? Dobijete tu odštetu svaki put? Ma i meni su vec dozlogrdili sa tim kašnjenje, treba ih nekako poceti kaznjavat, onda ce valjda poceti raditi kako treba... Evo vec mi dva paketa stoje kod nas u posti, sutra ce biti tjedan dana😩 Sve to napravim u pošti na šalteru, prigo or i zahtjev za odštetu. Dosad sam za jedan paket (izgubljen-vračen meni) dobila odstetu vrijednosti + tri poštarine, za dva samo naknadu poštarine jer su stigli van roka. Sama procedura traje cca mjesec dana
2019 09 28
Meni se čini da im ne radi ni sustav za praćenje jer ne mogu uopće vidjeti gdje su mi paketi. 🤔
2019 09 28
> mihica555: > Meni se čini da im ne radi ni sustav za praćenje jer ne mogu uopće vidjeti gdje su mi paketi. 🤔 I ja mislim, meni jedan stoji cijeli tjedan sa statusom prijem pošiljke. Nemrem vjerovati da iz inozrmstva paket težak 20 kg dođe na moj prag za 2 dana, a pošta nije u stanju za 5 dana dostaviti jedno pisamce.
2019 09 28
U četvrtak sam u Varaždinu u pošti predala paket koji sam slala "preporučeno". Drugi je dan stigao na otok Ugljan.
2019 09 28
> ivana985: > U četvrtak sam u Varaždinu u pošti predala paket koji sam slala "preporučeno". Drugi je dan stigao na otok Ugljan. Vjerujem. Mislim da je kod nas u središnjoj Hr problem kad paket mora proći kroz novu sortirnicu (em nisu imali uvjeta za rad, em je bila poplava...).
2019 09 28
Moj se vratio, i nikako ga vec danima nema da preuzmem i saljem ponovno.
2019 09 28
Nije nista novo da Hrvatska pošta ne radi svoj posao kako treba. I da paketi putuju po dva tjedna Hrvatskom. Slala sam paket iz Šibenika do Zadra i putovao je 12 dana,sramotno. Takoder saljem redovito prigovore preko e-maila i cuvam sve račune.
2019 09 28
1 2