Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pošta - paketi

Ako Vam putuje tako dugo,žalite se zbog prekoračenje roka isporuke.
2019 09 30
Sa postom se stvarno nikad ne zna Nekad za 24 h dostave paket ili preporuku Nekad za 5-7 dana Nekad i duze Obicno nekad bude dostavljeno drugi dan A nekad putuje tjedan-dva I onda kad se zalis na njih rad Samo kazu da je to jos uvijek u roku isporuke Nekad si mislim da bi prije ja osobno dostavila da pjesice idem nego posta
2019 09 30
Jedan paket koji mi je poslao pouzdani prodavač stoji u polazišnoj pošti od 20.9. Po trackingu ni trc ni mrc. Ako netko zna, koliki je rok za dostavu, tj nakon koliko se mogu žaliti i potraživati nadoknadu štete zbog kašnjenja? (ili kako se to već zove) I još pitanje...to potraživanje radi primatelj? Tako mi je bar logično 🤔
2019 09 30
Moj se pomaknuo s prijema pošiljke na pripremu za dostavu, juhuuuu
2019 09 30
> LeSock: > Moj se pomaknuo s prijema pošiljke na pripremu za dostavu, juhuuuu 😂😂😂😂
2019 09 30
Ista stvar, ja čekam paket, imam tracking, piše da je stigao u centralnu poštu u zagrebu i tamo stoji već 5 dana. Ali najviše volim kad mi ih ostave pred vratima.. Lijeni su ostaviti obavijest i odnesti nazad na poštu
2019 09 30
> NomadOrganic: > Jedan paket koji mi je poslao pouzdani prodavač stoji u polazišnoj pošti od 20.9. > Po trackingu ni trc ni mrc. > Ako netko zna, koliki je rok za dostavu, tj nakon koliko se mogu žaliti i potraživati nadoknadu štete zbog kašnjenja? (ili kako se to već zove) > I još pitanje...to potraživanje radi primatelj? Tako mi je bar logično 🤔 Potraznicu sam pokrenula nakon 14 dana, prije mi nisu dali jer je ocito zakonski rok takav, i pokretala sam ja kao posiljatelj obzirom da se i potvrda o slanju (obzirom da je preporuka bila u pitanju) nalazila kod mene :)
2019 10 01
Mi smo se na poslu zalili kako nam paketi ne stizu tjednima pa su nam iz HP-a rekli da imaju novi sustav koji jos nije proradio kako treba, a i dobili su novo skladiste u kojem je ludnica jer ga ocito nisu dobro organizirali...
2019 10 01
Narucila sam sa web shopa prije 11 radnih dana dana, rok isporuke je od 3-5 radnih dana, na mail mi je stigla potvrda narudzbe u kojoj pise dostava hp i rok za dostavu. Dali je dovoljno to priloziti u prigovor ili treba jos nesto? Jel uopce uvazavaju te prigovore?
2019 10 03
Već sam mislila da samo meni kasne paketi.. dobro da imam sve račune ,:)
2019 10 03
1 2