Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload ne radi kako treba

Sigurno ne pišem niš novo, ali mi nije jasno zašto nakon stavljanja više slika ostaje samo jedna? I da, probala sam već sve i ne štima..😔
2019 09 28
Nazalost ne radi ni meni,ostane samo jedna slika..🙄
2019 09 28
Nema potrebe otvarati novu temu, kad već imamo onu na kojoj o tome raspravljamo i na kojoj se adminka očituje svaki dan.
2019 09 28
Kod mene nije taj slučaj.. svakodnevno stavljam slike i prezadovoljna sam brzinom,nikad brže nije išlo i uspjem stavit 4 pet slika po artiklu
2019 09 28
Ma ja neznam, meni hoce staviti sve slike i ucitat sve oglase, osim slika za ugg čizme, ja nezz sta je, dali je moguće da je do rezolucije..? Sve je slikano istim mobom,pa nemam vise pojma sta je....
2019 09 28
Meni radi normalno.
2019 09 28
> gitadevi: > Nema potrebe otvarati novu temu, kad već imamo onu na kojoj o tome raspravljamo i na kojoj se adminka očituje svaki dan. Ok, hvala, koja je to tema, jer mi je očito promaklo rješenje problema? Ako ga ima...
2019 09 28
Tema 'Nestale fotke -upload radi, fotke se....'
2019 09 28
Opet šteka upload 😕
2019 09 29
> gitadevi: > Tema 'Nestale fotke -upload radi, fotke se....' Ok, hvala, čitam tu temu redovito, ali nema nikakvih rješenja od strane Adminke ili bilo koga...Glupo mi je ostavit samo jednu fotku jer svi mi želimo vidjeti artikl sa više “strana” i onda vidjet hoćemo li slati upit, a i ne mora se nekome dopasti nešto “ od prve” pa i zbog toga nije ok da nam ostane samo jedna fotka kad obrišemo stare i ostavimo isti oglas. Također, ne mislim da je rješenje brisanje starih oglasa, stavljanje novih slika i kopiranje istog oglasa jer su potencijalnim kupcima u omiljenima pa automatski nisu ni njima više vidljivi. A i upload i dalje vrti slike i ništa..mogu čekat do sutra..
2019 09 29
Vi možete misliti da to nije rješenje, ali- tako stoje stvari i tako će biti. Svi mi kojima se fotke nisu vratile trebamo postupiti po adminkinom naputku. Drugog načina nema. AKo pratite 'glavnu' temu i tamo , uz prisustvo adminke i informacije i upute koje redovito donosi, ne uspijevate riješiti problem, kako mislite da će to učiniti otvaranje nove teme?
2019 09 29
> gitadevi: > Vi možete misliti da to nije rješenje, ali- tako stoje stvari i tako će biti. Svi mi kojima se fotke nisu vratile trebamo postupiti po adminkinom naputku. Drugog načina nema. AKo pratite 'glavnu' temu i tamo , uz prisustvo adminke i informacije i upute koje redovito donosi, ne uspijevate riješiti problem, kako mislite da će to učiniti otvaranje nove teme? Pa možda će nova tema biti uočljivija, dok stara nije riješila ništa. Ionako tamo traju rasprave o namještaju...Ne znam zašto Vas toliko smeta što sam otvorila novu temu, meni nije baš jednostavno stavit gotovo 200 artikala, dok su najglasniji oni sa 20..
2019 09 30
Ne razumijete me - nova tema neće riješiti ništa. Nju ne čita tehničko osoblje, ni vlasnici stranice, ni genijalni internetski stručnjaci.....samo par korisnica s istim problemima koje i vi (mi) imate. Što mislite da će donijeti njena 'uočljivost'? Ali, ako vas veseli....
2019 10 01
Meni uopce nece objaviti novi predmet za prodaju,a sve uredno napravljeno..
2019 10 03
Ima netko savjet kako da dodam "materijal" i "tagove", što god upišem bude mi crveno i ne mogu postaviti oglas :(
2019 10 03