Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ugg cipela

Pozdrav, treba mi savjet tj kako se mjeri ugg cipela? Ja to nisam nikada radila niti znam kako... Hvala svima 😀
2019 09 29
Ug znaci unutarnje gaziste Izvadis ulozak van cipele i izmjeris ga, ako ulozak neide van pokusas metarom izmjeriti unutrasnjost (duzinu) sto preciznije.
2019 09 29
Mislite duljina stopala pa gledat veličinu ili? Ako je to, ja sam izmjerila duljinu dužeg stopala (u mom slučaju lijevo, nije drastično duže ali primjetim na obući da je duže u šire) od pete do vrha palca, najbolje stanite uza zid pa olovkom označite na podu pa pogledala na njihovoj službenoj stranici onaj size chart. Duljina mog stopala je cca 21.5cm tako da sam uzela br. 36 jer volim da mi je obuća komotnija tako ste negdi između 2 veličine uzmete onaj broj koji vam odgovara (ovisno o tome jel volite uže/komotnije) :)
2019 09 29
> kristina2512: > Ug znaci unutarnje gaziste > Izvadis ulozak van cipele i izmjeris ga, ako ulozak neide van pokusas metarom izmjeriti unutrasnjost (duzinu) sto preciznije. Tnx 😘
2019 09 29
> bohemian: > Mislite duljina stopala pa gledat veličinu ili? Ako je to, ja sam izmjerila duljinu dužeg stopala (u mom slučaju lijevo, nije drastično duže ali primjetim na obući da je duže u šire) od pete do vrha palca, najbolje stanite uza zid pa olovkom označite na podu pa pogledala na njihovoj službenoj stranici onaj size chart. Duljina mog stopala je cca 21.5cm tako da sam uzela br. 36 jer volim da mi je obuća komotnija tako ste negdi između 2 veličine uzmete onaj broj koji vam odgovara (ovisno o tome jel volite uže/komotnije) :) Tnx 😘
2019 09 29
Moja preporuka je otici u ducan i probati ugg cizmicu I onda znas koji broj nosis. Sve ovisi o modelu. Ja imam jedne 39 a druge 38 tako da nema pravila. Sve je do modela
2019 09 30