Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pomoc oko jakne

Imam koznu jaknu tj umjetna koza i pocela se guliti na jednom mjestu. Znam da se popravit bas i ne moze ali da li se moze kako zakamuflirati? Bar da se ne guli dalje. Mozda lak za nokte?
2019 09 30
I mene to zanima, meni je ispucala na kragni 😐
2019 09 30
Ja sam pokušala jednu haljinu koja ima umetke od umjetne kože "spasiti" lakom, na kraju je izgledalo samo još gore 😅
2019 09 30
> Blue_K: > I mene to zanima, meni je ispucala na kragni 😐 E tak i meni. Pokusat cu s lakom za nokte pa cu vidjet koliko ce trajati :D
2019 09 30
Upravo prije pola sata sam to napravila... ne znam meni je samo odgulilo jos gore kozu na bundi Place mi se... 😩> Chinchilla: > > Blue_K: > > I mene to zanima, meni je ispucala na kragni 😐 > E tak i meni. Pokusat cu s lakom za nokte pa cu vidjet koliko ce trajati :D
2019 09 30
Vrlo brzo će se početi ljuštiti na drugim mjestima...ne kupujem više takve jakne...
2019 09 30
> sanjaurban: > Vrlo brzo će se početi ljuštiti na drugim mjestima...ne kupujem više takve jakne... To sam i mislila. Kazu kad to krene onda je gotovo. A vidjet cu mozda ce potrajat bar nekoliko
2019 09 30
E nemoj to raditi s lakom, ja sam svoju tako dodatno usrala jer mi se počeo guliti taj lak i ostajao mi po vratu i majici -.- a da ju nisam lakirala dobila bi još par nošenja iz nje jer je bilo s unutarnje strane kragne.
2019 09 30
> Chinchilla: > > sanjaurban: > > Vrlo brzo će se početi ljuštiti na drugim mjestima...ne kupujem više takve jakne... > To sam i mislila. Kazu kad to krene onda je gotovo. A vidjet cu mozda ce potrajat bar nekoliko Ista stvar je i s torbama, traju 2 sezone i onda ispucaju, ako ih imate više pa neke dulje stoje, ispucat će od stajanja, očito umjetna koža ima svoj rok trajanja, bez obzira kako je tretirali, mazili i pazili..vjerujem da ima i kvalitetnije umjetne kože koja traje dulje..
2019 10 01
> BiggieS: > E nemoj to raditi s lakom, ja sam svoju tako dodatno usrala jer mi se počeo guliti taj lak i ostajao mi po vratu i majici -.- a da ju nisam lakirala dobila bi još par nošenja iz nje jer je bilo s unutarnje strane kragne. Gotovo je sad :') drugi put pametnije. Ma tako se pocela ljustiti da sam morala nesto staviti jer bi za par sati nosenja otisla cijela. Doslovno na dodir se ljusti. A za koliko ti se lak poceo ljustiti? Ono za par dana ili?
2019 10 01
> Chinchilla: > > BiggieS: > > E nemoj to raditi s lakom, ja sam svoju tako dodatno usrala jer mi se počeo guliti taj lak i ostajao mi po vratu i majici -.- a da ju nisam lakirala dobila bi još par nošenja iz nje jer je bilo s unutarnje strane kragne. > Gotovo je sad :') drugi put pametnije. Ma tako se pocela ljustiti da sam morala nesto staviti jer bi za par sati nosenja otisla cijela. Doslovno na dodir se ljusti. > A za koliko ti se lak poceo ljustiti? Ono za par dana ili? Da, tako nešto, pri nošenju.
2019 10 01
cim se jakna pocne gulit,mozete ju bacit u smece sve ovisi kakva je jakna,i dali je kvalitetna ne mora biti prava koza da bi ju se nosilo godinama nekoliko takvih sam bacila u smece trenutno ima iz Orsaya,nije prava koza ali je odlicna nosim ju vec 4 godinu i nigdje traga na njoj nema a operem ju u masini i nista joj nije
2019 10 02
> BiggieS: > > Chinchilla: > > > BiggieS: > > > E nemoj to raditi s lakom, ja sam svoju tako dodatno usrala jer mi se počeo guliti taj lak i ostajao mi po vratu i majici -.- a da ju nisam lakirala dobila bi još par nošenja iz nje jer je bilo s unutarnje strane kragne. > > Gotovo je sad :') drugi put pametnije. Ma tako se pocela ljustiti da sam morala nesto staviti jer bi za par sati nosenja otisla cijela. Doslovno na dodir se ljusti. > > A za koliko ti se lak poceo ljustiti? Ono za par dana ili? > Da, tako nešto, pri nošenju. A sranje :s
2019 10 02