Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

TISAK paketi

Pozdrav cure, sto da radim s kutijama od tiska, je li ih mogu kako upotrijebiti, mislim da kad se paket salje da se uvijek u tisku mora uzeti nova, a posta ne vjerujem da ce odobriti njihove kutije za slanje
2019 10 02
Okreneš ju naopako i iskoristiš za slanje poštom. Ili daš macama da se s njom igraju.
2019 10 02
Uzmite bijeli papir za zamatanje poklona ,preko zalijepite i hoće ja sam tako slala sve ok prošlo😅 da može i naopako isto 🙂
2019 10 02
Takoder izokrenem naopacke i iskoristim za ponovno slanje..
2019 10 02
Ja isto iskoristim za slanje poštom, samo umotam u bijeli papir, ako nemam bijeli uzmem bilo koji za poklone i okrenem ga naopačke🙃
2019 10 02
Hvala puno svima♥️🥰
2019 10 02
Ja ništa ne umatam nego ih uvijek samo izokrenem naopako. A često ih koristim i baš za poklone, tu ih isto izokrenem na kontra stranu i omatam u ukrasni papir :")
2019 10 02
Živjela ekološka svijest onih na Tisku koji su odlučili ne prihvaćati kutije za ponovno slanje. Fuj!
2019 10 02
> teehee: > Živjela ekološka svijest onih na Tisku koji su odlučili ne prihvaćati kutije za ponovno slanje. Fuj! Lova lova lova lova .... samo jedan razlog zašto ne prihvačaju... :(
2019 10 02
> kanirpe: > > teehee: > > Živjela ekološka svijest onih na Tisku koji su odlučili ne prihvaćati kutije za ponovno slanje. Fuj! > Lova lova lova lova .... samo jedan razlog zašto ne prihvačaju... > :( Ako je to posebno plaćena ambalaža bar da naprave povrat te iste i zbrinu otpad , malo sutra ,.🙃A i ja ponekad zaboravim gdje živim čini se🙄
2019 10 03
Uvijek čuvam stare kutije,također ih okrenem kod slanja poštom ili iskoristim za nešto drugo.A uvijek možete baciti u kontejner za papir, ako više ne trebate.
2019 10 03
Bravo za ekologiju..
2019 10 03
Kad se sjetim kak su bile velike kutije prije za slanje Tiskom.. baš su bezobrazni :,'(
2019 10 03
kao sto cure kazu te kutije najbolje posluze za slanje paketa postom samo preeokrenuta strana iako nisu najkvalitenije dobro dodju za iskoristit na ovaj nacin
2019 10 03
Ja sam prošli put slala u pošti od velike kutije tiska, nisam preokrenula, ništa nisu rekli :)
2019 10 05
1 2