Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Suha perut u obliku ljuskica na tjemenu

Pozdrav,zna li netko kako se rjesiti takve peruti u obliku vecih ljuski na tjemenu koje opadaju? Neki prirodan nacin Idem kod svoj dr opce prakse da vidi,ali mozda kakav savjet?
prije 19 dana, 21:59
Becutan baby ulje utapkati i umotati vrećicom ili folijom i držati pola dana, nakon toga dobro iščešljati gustim češljem i isprati kosu.
prije 19 dana, 22:06
> IrenaAR: > Becutan baby ulje utapkati i umotati vrećicom ili folijom i držati pola dana, nakon toga dobro iščešljati gustim češljem i isprati kosu. Baš tako. Umjesto becutana može bilo koje ulje za bebe.
prije 18 dana, 22:55
Meni jedino pomaže Asebon šampon, još od tinejđerskih dana, nedavno sam ga opet kupila i nestale su ljuskice nakon 2 pranja
prije 18 dana, 23:25
Ja vec 2-3 godine imam istih problema kad zahladi (pocetak jeseni). U apoteci si kupim bas sampon za to, od Vichy-a (zeleni cep), tete u ljekarni znaju 😄 sampon kosta 100 kn ali rjesi problem. Nakon par pranja se primjeti razlika, a jedno pakiranje je vise nego dovoljno da se rjesite ljuski i peruti (mislim da pise na samponu da terapija traje 6-7 tjedana).
prije 15 dana, 01:33
> bran32: > Meni jedino pomaže Asebon šampon, još od tinejđerskih dana, nedavno sam ga opet kupila i nestale su ljuskice nakon 2 pranja Također. Dobila sam te krastice dok smo bili na moru jer mi je stalno kosa bila mokra, sušila se sama. Rijesila ih se tako sto sam dvaput oprala kosu u Asebon šamponu. Šampon je vrh za takve stvari.
prije 10 dana, 19:15