Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nemogućnost isporuke paketa kupcu-je li se ikome dogodilo?

Jutros na pošti sam htjela preuzeti paket (tenisice), no nije uspjelo. Službenici provjeravali informatički sustav, no ostali paketi idu bez problema, samo moj ne da isporučiti. Pitali me da li se osoba koja paket šalje bavi sumnjivim djelatnostima jer paket može biti stopiran i zbog imena pošiljatelja..koliko znam, nije...Uglavnom, zadržali paket i u ponedjeljak će se baviti daljnjim istraživanjem na temu paket...ima li iko isto ili slično iskustvo?
2019 10 05
Možda osoba koja je poslala je nešto intervenirala i stopirala ili slično?! Jeste kontaktirali prodavača? Ako je u pitanju pošta ono ne bi se čudila da su ga zagubili ili slično jer u zadnje vrijeme nisu bas vjerodostojni, pa Vas sad zavlače.
2019 10 05
paket je tu, službenik s njega nanovo manualno ispisuje kod u prograM, ali ništa. Prodavačica nije ništa intervenirala, čudi se i sama, a ne mogu mi ga dat da ga nosin doma jer ga ne smiju razdužit s obzirom da im sistem taj paket ne da razdužit...
2019 10 05
A možda ste vi sumnjivi, samo vam nisu rekli, a do ponedjeljka će vas malo provjeriti x-)
2019 10 05
> vedranapv: > A možda ste vi sumnjivi, samo vam nisu rekli, > a do ponedjeljka će vas malo provjeriti x-) kamo sreće..manje bi se sekirala:) Doduše, ka dite san ukrala jednu Bazooka žvaku, izgleda da su me otkrili...
2019 10 05
Meni se to jucer dogodilo s asos paketom, nije prolazio nikako i onda su ga uspjele razduzit na postara, ne znam sto je bilo u pitanju
2019 10 05
> InesLagancic: > Meni se to jucer dogodilo s asos paketom, nije prolazio nikako i onda su ga uspjele razduzit na postara, ne znam sto je bilo u pitanju aah, fala! znači, moguće je to...sad mi je malo lakše:)
2019 10 05