Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Pomoć pri izboru pudera

Pozdrav cure, imam jedno pitanjce u vezi pudera. Nisam više sigurna kakav puder odabrati, imam problem da mi na cijelom licu izgleda dobro, a na području između obrva i oko nosnica mi izgleda kao da je ljuskav. Probala sam prije šminkanja napraviti piling i mazati nekom masnijom kremom, ali jednostavno niti to ne pomaže. Kada stavim primer, malo popravi, ali i dalje se jako vidi i ružno izgleda. Da li netko možda zna o čem je riječ? Inače mi je koža mješovita i nisam sklona prištićima. Hvala na odgovoru :")
prije 17 dana, 14:09
Napravite dobar peeling i krenite fino njegovati kozu te piti puno tekucine. Na dijelove gdje vam se koza “ljuska” stavite hidratantan primer i koristite hidratantniji puder koji je najmjenjen za suhu do normalnu kozu. Posto ste rekli da je vasa koza mjesovita na dijelovima gdje se luci visak sebuma stavite matirajuci primer 😊 Svakako izbjegavajte praskaste proizvode samo na podrucju di vam je suhoca jako izrazena.
prije 17 dana, 14:39
Prije svega trebate pravilnu skincare rutinu,sminkom ne mozete popraviti stanje koze. Ono sto se meni pokazalo super za suhu kozu je balein aqua serum, mozete ga koristiti svakodnevno prije sminkanja.
prije 17 dana, 16:25
Cure, hvala na odgovoru. mkrpice, jel to znači da onda moram koristiti dva primera i dva pudera? Nemojte zamjerit, nemam baš puno iskustva sa puderima :") Koji puder biste preporučile sa prihvatljivom cijenom, a da je kvalitetan, do nekih 200 kuna?
prije 9 dana, 20:32