Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna ocjena - da ili ne

TO je okej.
2019 10 10
> Nocturama: > Ovo nikako nije za pozitivnu ocjenu. Ocjenu ste trebali preinačiti u neutralnu i ostaviti link na ovu temu čisto da se zna o čemu se radilo i da budući kupci znaju u što se upuštaju. Nisam znala da postoji mogućnost neutralne ocjene. U pravu ste apsolutno da takva suradnja ne smije biti u istom "košu" sa Vašim pozitivnim ocjenama jer ste puno truda uložile za svaku. Nije mi bila namjera nijednu od Vas uvrijediti, jednostavno nisam znala za tu mogućnost. Preinačila sam ocjenu o ostavila link na temu.
2019 10 10
Prodavačica se naljutila zbog neutralne ocjene pa molim admina da ne obriše ovu temu ako ona meni ostavi negativnu ili neutralnu zbog potencijalnih novih suradnji.. hvala puno svima..
2019 10 10
> RUZICA2508: > Prodavačica se naljutila zbog neutralne ocjene pa molim admina da ne obriše ovu temu ako ona meni ostavi negativnu ili neutralnu zbog potencijalnih novih suradnji.. hvala puno svima.. A neka se ljuti,zna se kako se ovdje surađuje ,šalje se nakon vidljive uplate , pošalje se šifra za praćenje ,i mir a sve ostalo ,praznik vikend,to je razumljivo .I najbitnije komunikacija ako nisi na krpicama, uvijek postoji mail,mob da kupac ne razbija glavu danima pogotovo sa iznosom od 450kn .Da je i 50kn i sami smo i kupci i prodavači ne znam kako bi ona reagirala ? Za pozitivnu nije sigurno 🤨
2019 10 10
> EMINNAD: > > RUZICA2508: > > Prodavačica se naljutila zbog neutralne ocjene pa molim admina da ne obriše ovu temu ako ona meni ostavi negativnu ili neutralnu zbog potencijalnih novih suradnji.. hvala puno svima.. > A neka se ljuti,zna se kako se ovdje surađuje ,šalje se nakon vidljive uplate , pošalje se šifra za praćenje ,i mir a sve ostalo ,praznik vikend,to je razumljivo .I najbitnije komunikacija ako nisi na krpicama, uvijek postoji mail,mob da kupac ne razbija glavu danima pogotovo sa iznosom od 450kn .Da je i 50kn i sami smo i kupci i prodavači ne znam kako bi ona reagirala ? Za pozitivnu nije sigurno 🤨 Hvala Emina..
2019 10 10
Haha, koja lazljivica.... Citam njen odgovor na neutralnu i ne vjerujem.... Ovakve kao ona treba izbjegavati i drago mi je da je dobila neutralnu i dobro je sto ste stavili link na temu da se vido tocan razvoj dogadjaja.
2019 10 10
Ružice, ne brinite, adminka briše osvetničke negativne.
2019 10 10
Koja lažljivica :')
2019 10 10
Evo da se nadodam na temu. Gospođica je od mene kupila pod navodnicima parfem. Zamolila me je da joj pošaljem pouzećem, naravno ja sam pristala. S obzirom da nisam imala kutiju parfema dobro sam ga zamotala te poslala hp expresom, što me je izašlo nekih 48kn (dogovor je bio da ja platim poštarinu). Uglavnom paket je stajalo na pošti 5 radnih dana, doticna ga nije podigla, isprike su joj bile da ga tete na šalteru nemogu naći, pa da su ga vratili nazad (na što sam ja nazvala poštu na što su mi oni rekli da je paket još kod njih i da nitko nije dolazio) 😕. Strašno, stvarno se čovjek osjeća glupo nakon toga. Nakon isteka čuvanja pošiljke paket mi je vraćen na što sam ja opet morala platiti poštarinu. Gospođica se ponudila vratiti novce koje sam dala za poštarinu i kaže uplatila je u ponedjeljak, hahaha šta reći novci nikad nisu sjeli. Neda mi se ostavljati nikakva povratna jer po ovom suradnje nije ni bilo jedino sam ja oštećena za nekih 80kn🤔
2019 10 10
Kako suradnje nije bilo? AKo su dati podaci, ako je obavljeno slanje....to se zove suradnja. TO što nije uspješno obavljena, to je ddrugi par cipela. Negativna povratna bez razmišljanja.
2019 10 10
> Lovetrx: > Neda mi se ostavljati nikakva povratna jer po ovom suradnje nije ni bilo jedino sam ja oštećena za nekih 80kn🤔 Ovo je itekako suradnja i to suradnja za krasnu negativnu kako joj još netko ne bi na isti način naletio. Svakako u negativnoj napisati da je tražila pouzeće i onda se pravila blesava.
2019 10 10
Nisam shvatila, radi li se o istoj gospođi? I negativna ocjena obavezno za takvu suradnju.
2019 10 10
Da, radi se o istoj gospođi.
2019 10 10
> Lovetrx: > Da, radi se o istoj gospođi. Oho, krasno 😡
2019 10 10
> Lovetrx: > Da, radi se o istoj gospođi. Ma nemoguće. A gospođa je meni rekla da sam zlobna jer sam pokrenula temu i ostavila mi neutralnu ocjenu..
2019 10 12
Prethodni 1 2 3 4 Sljedeći