Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Krema za ruke

Možete li mi preporučiti neku kremu za ruke tijekom zimskih vremena? Čim krenu hladnije vrijeme i vjetar koža na gornjem dijelu šake mi ispuca, ponekad do te mjere da se na dosta mjesta raskrvari 😔 Sve kreme koje sam do sada koristila (izuzev jedne iz Oriflamea) to malo smire, ali nikad mi koža na rukama nije bila normalna i glatka kao u ljetnim mjesecima, bez obzira na to koliko često mazala. Ako imate isti problem ili neko rješenje, slobodno podijelite, hvala!
2019 10 08
Meni se to isto događa! Zimi su mi ruke ispucale na način da izgledaju prošarane krvlju gdje pucaju, budu grube i bolne. Stalno mažem, ali ništa nije pomagalo. Dođe i prođe sa zimom. Onda sam otkrila La Roche Posay Cicaplast kremu za ruke. Pomaže odmah, nakon prvog mazanja. Skupa je, ali vrijedi i dugo traje.
2019 10 08
Neutrogena forever
2019 10 08
> PigmyPuff: > Možete li mi preporučiti neku kremu za ruke tijekom zimskih vremena? > Čim krenu hladnije vrijeme i vjetar koža na gornjem dijelu šake mi ispuca, ponekad do te mjere da se na dosta mjesta raskrvari 😔 Sve kreme koje sam do sada koristila (izuzev jedne iz Oriflamea) to malo smire, ali nikad mi koža na rukama nije bila normalna i glatka kao u ljetnim mjesecima, bez obzira na to koliko često mazala. > Ako imate isti problem ili neko riješenje, slobodno podijelite, hvala! Meni to izgleda kao problem s gljivama. Najbolje da odete dermatologu.
2019 10 08
Nisu gljivice već osjetljiva i suha koža u kombinaciji sa suhim zrakom od centralnog. I meni je već počelo pucati na kažiprstu, a usnice sam noćas sanirala prvi put ove sezone. Meni je mrak eucerin krema za ruke, obavezno nositi rukavice kad se radi nešto u vodi i po noći neku masku za ruke, ja si stavim dječju kremu s pantenolom i gumene rukavice.
2019 10 08
Garnier intensive care
2019 10 08
Namakati 10-tak min u slanoj, mlakoj vodi i zatim namazati sa mašću od nevena ili rosopasa. I ponavljati svaka dva/tri dana.
2019 10 08
Nevenova mast, svinjska mast cure moje imam istih problema, od ova dva proizvoda. Probajte nećete požaliti. :")
2019 10 08
Olival neven najbolja koju sam do sada probala i dovne ruke budu, i brzo se upija
2019 10 08
Rosal neven ili lavanda
2019 10 08
Ja imam isti problem, zimi mi je koža na rukama suha i neprestano na rubu pucanja. Meni najbolje pomaže Neutrogena.
2019 10 08
La Roche-Posay Lipikar Xerand Odlična krema za jako suhu kožu. Toplo preporučam! :)
2019 10 08
Ja imam lipikar kremu za prodati. Meni više ne treba, pa ako koja hoce neka se javi u poruke.
2019 10 08
48h! Najbolja 😁
2019 10 08
> Sweetclothes: > Garnier intensive care Meni isto odlicna🙃
2019 10 08
1 2 Sljedeći