Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Fotke OPET nestaju!

Dakle događa mi se ono što se događalo par dana prije onog velikog nestanka. Da uploadam oglas i od 5 slika ostane samo par... Ili jedna. A kaže admin neće se ponavljati ono. Aha!
2019 10 09
meni tako bude samo ako dižem slike veće rezolucije...
2019 10 09
Meni bude isto tako ako prebrzo kliknem na "upload" odjevnog predmeta, a da sam fotografije tek ucitala. Uvijek pricekam minutu da se sve ucita, iako vec izgleda ucitano.
2019 10 09
Isprobala sam svašta evo, neće, baš je neka greška...
2019 10 09
Vidim sad da su i na drugim mjestima (temama) cure pisale da im opet nestaju fotke
2019 10 09
već dva sata pokušavam učitati ali ništa, smanjivala sam i rezoluciju, ali ne pomaže. ajme kako je ova stranica uvijek problematična
2019 10 09
Znači nije do mene... Baš bezveze. Imam zaista malo slobodnog vremena i onda kad ga potrošim na ovu zafrkanciju, baš se ljutim na samu sebe 😅
2019 10 09
nemam uopće vremena, zapostavila sam sve obaveze koje imam, ručak kasni, htjela sam to napraviti dok beba spava, ali ništa, bezveze ulupala 2 sata!
2019 10 09
Ja u chromeu uopce ne mogu lajkati neki oglas kad ga otvorim niti listati slike u oglasu 😖😖🤨,mislila sam da je do mog kompa a sad vidim da je do stranice..opet!!!
2019 10 09
Što da radim? 260 artikala na stranici puta 5 slika i sve su mi nestale. Da li je netko imao takvih problema? Ne znam što da napravim! Pomoć!
2019 10 09
I meni se događa da kada uploudam artikl i stavim dva tri slike, a objavi se samo jedna. I kada odem na uredi - opet samo jedna.
2019 10 09
I meni je nestalo 29 oglasa sa ponovo uploadanima slikama, baš čudno 😳😳😳
2019 10 09
Meni takoder dnevno nestane jedan artikl 🤔 Vratim sve na staro, trudim se ispocetka staviti nove artikle i opet problemi 😬 Djevojke gdje jos prodajete svoju garderobu?
2019 10 10
Obrisala sam artikle koji tu ne pripadaju ili imaju prvu sliku s neta i pitala sam za fotke, pa čekam da mi se jave.
2019 10 10
> tarara: > Meni takoder dnevno nestane jedan artikl 🤔 > Vratim sve na staro, trudim se ispocetka staviti nove artikle i opet problemi 😬 > Djevojke gdje jos prodajete svoju garderobu? Možete staviti na njuškalo ili na aukcijske grupe preko fejsa.
2019 10 10
1 2