Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Fotke OPET nestaju!

Dakle događa mi se ono što se događalo par dana prije onog velikog nestanka. Da uploadam oglas i od 5 slika ostane samo par... Ili jedna. A kaže admin neće se ponavljati ono. Aha!
prije 11 dana, 13:55
meni tako bude samo ako dižem slike veće rezolucije...
prije 11 dana, 14:12
Meni bude isto tako ako prebrzo kliknem na "upload" odjevnog predmeta, a da sam fotografije tek ucitala. Uvijek pricekam minutu da se sve ucita, iako vec izgleda ucitano.
prije 11 dana, 14:24
Isprobala sam svašta evo, neće, baš je neka greška...
prije 11 dana, 14:30
Vidim sad da su i na drugim mjestima (temama) cure pisale da im opet nestaju fotke
prije 11 dana, 14:31
već dva sata pokušavam učitati ali ništa, smanjivala sam i rezoluciju, ali ne pomaže. ajme kako je ova stranica uvijek problematična
prije 11 dana, 14:38
Znači nije do mene... Baš bezveze. Imam zaista malo slobodnog vremena i onda kad ga potrošim na ovu zafrkanciju, baš se ljutim na samu sebe 😅
prije 11 dana, 14:44
nemam uopće vremena, zapostavila sam sve obaveze koje imam, ručak kasni, htjela sam to napraviti dok beba spava, ali ništa, bezveze ulupala 2 sata!
prije 11 dana, 14:57
Ja u chromeu uopce ne mogu lajkati neki oglas kad ga otvorim niti listati slike u oglasu 😖😖🤨,mislila sam da je do mog kompa a sad vidim da je do stranice..opet!!!
prije 11 dana, 15:31
Što da radim? 260 artikala na stranici puta 5 slika i sve su mi nestale. Da li je netko imao takvih problema? Ne znam što da napravim! Pomoć!
prije 11 dana, 16:29
I meni se događa da kada uploudam artikl i stavim dva tri slike, a objavi se samo jedna. I kada odem na uredi - opet samo jedna.
prije 10 dana, 21:01
I meni je nestalo 29 oglasa sa ponovo uploadanima slikama, baš čudno 😳😳😳
prije 10 dana, 21:38
Meni takoder dnevno nestane jedan artikl 🤔 Vratim sve na staro, trudim se ispocetka staviti nove artikle i opet problemi 😬 Djevojke gdje jos prodajete svoju garderobu?
prije 10 dana, 13:31
Obrisala sam artikle koji tu ne pripadaju ili imaju prvu sliku s neta i pitala sam za fotke, pa čekam da mi se jave.
prije 10 dana, 13:37
> tarara: > Meni takoder dnevno nestane jedan artikl 🤔 > Vratim sve na staro, trudim se ispocetka staviti nove artikle i opet problemi 😬 > Djevojke gdje jos prodajete svoju garderobu? Možete staviti na njuškalo ili na aukcijske grupe preko fejsa.
prije 10 dana, 14:18
1 2 Sljedeći