Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Kupujem manji auto do 3500 €

Manji gradski auto za zensku osobu, manja kilometraza:)
prije 10 dana, 22:34
Ja tražim isto već mjesecima, i nikako da ništa nađem, :D
prije 10 dana, 23:04
Pozz cure, mi smo isto trazili auto nema tako davno, bazirali smo se na njuskalo i index oglase. Evo cisto nekoliko savjeta jer je bilo svega, obavezno provjeriti broj sasije automobila koji vas zanima jednom kad napravite uzi izbor, obratiti pozornost na udarce i ogrebotine, takodjer na eventualna podrucja gdje je drugacija boja, novija ili sjajnija, takodjer plastika. To upucuje najcesce na to da je auto bilo karambolirano. Takodjer na podrucja gdje se nalaze airbegovi. Obavezno otvoriti haubu i pogledati motor ako je cist ko suza opran je, a ako je tome tako razlog postoji, pusta ulje otd. Takodjer i na sam zvuk motora. Pogledajte i dio iza u prtljazniku gdje je rezervna guma. Ne bi trebalo biti ruzine ni tamo ni ispod ili oko motora. Obratite pozornost da su sva stakla na autu originalna s oznakom marke koje je auto i godinom proizvodnje kao i auto. Jednom kad napravite uzi izbor izmedju dva ili tri auta obavezno u mehanicara, jednom kad se auto vidi od dolje svasta izadje na vidjelo. Ukoliko vlasnik ne pristaje na mehanicara naravno o vasem trosku znaci da mulja od takvih bjezite. Provjerite da iz auspuha ne izlazi crni dim. Obavezno pitati servisnu knjizicu i da li je auto servisirano u ovlastenom servisu ili npr. kod vlasnikovog rodjaka te kada je mijenjan zupcasti remen. Obavezno provozajte auto, morate vidjeti kako se ponasa, kakvo je podvozje, daje li koje upozorenje na komandnoj ploci. Odaberite kracu rutu na kojoj mozete i malo razviti brzinu ali i da ima neravnina radi testa podvozja. Obavezno pitati da li su prvi vlasnici da li je auto osigurano i registrirano. Provjeriti stvarnu kilometrazu na stanici za tehnicki pregled. Bjezite od uvezenih vozila njima se najcesce anulira kilometraza i tome je nemoguce uci u trag. Trazite prometnu dozvolu na uvid. Znam da je puno informacija ali korisne su jer svakakvi ljudi svasta prodaju, a treba cijeniti svoj novac.
prije 10 dana, 08:45
Mi smo uspjeli i pronasli Forda Focusa 1.6 s kojim smo prezadovoljni, potrebno je samo malo strpljenja. Zelim vam srecu i ako trebate jos neki savjet ili info samo pitajte. Znam da je dosta informacija ali cinilo mi se korektnim sve napisati jer puno ljudi o dosta toga ne vodi racuna.
prije 10 dana, 08:47
> Alalala1211: > Mi smo uspjeli i pronasli Forda Focusa 1.6 s kojim smo prezadovoljni, potrebno je samo malo strpljenja. Zelim vam srecu i ako trebate jos neki savjet ili info samo pitajte. Znam da je dosta informacija ali cinilo mi se korektnim sve napisati jer puno ljudi o dosta toga ne vodi racuna. Hvala na dobrom savjetu, Ja danima gledam po njuškalu, stvarno treba i odmah reagirati na dobar oglas .Moja dva favorita se prodala što sam čekala vikend, jel zbog posla nisam mogla jednostavno nešto dobro ,dobre cijene se proda jako brzo jer na njuškalu preprodavači su 24h 🙄
prije 10 dana, 10:18
> Alalala1211: > Mi smo uspjeli i pronasli Forda Focusa 1.6 s kojim smo prezadovoljni, potrebno je samo malo strpljenja. Zelim vam srecu i ako trebate jos neki savjet ili info samo pitajte. Znam da je dosta informacija ali cinilo mi se korektnim sve napisati jer puno ljudi o dosta toga ne vodi racuna. Hvala puno na savjetu... :) Je li potrebno nekoga voditi sa sobom, osobno se ne razumijem OPĆE u auto, a išle bi mama i ja :D ne znam koliko je to pametno onda... :D
prije 10 dana, 10:34
> Entoni: > > Alalala1211: > > Mi smo uspjeli i pronasli Forda Focusa 1.6 s kojim smo prezadovoljni, potrebno je samo malo strpljenja. Zelim vam srecu i ako trebate jos neki savjet ili info samo pitajte. Znam da je dosta informacija ali cinilo mi se korektnim sve napisati jer puno ljudi o dosta toga ne vodi racuna. > Hvala puno na savjetu... :) > Je li potrebno nekoga voditi sa sobom, osobno se ne razumijem OPĆE u auto, a išle bi mama i ja :D ne znam koliko je to pametno onda... :D Bolje da povedete neku mušku osobu sa sobom koja se razumije, jer ako dođu dvije žene u kupnju auta mogli bi vam pokušati '' uvaliti '' nešto tako da. Moj savijet! <3
prije 10 dana, 12:09
Svakako da neku musku osobu, ako vec ne samo pitajte sve sto sam vam napisala i prekontrolirajte sve, shvatit ce da ipak ponesto znate i muljanje ce tu zavrsiti. P.s. drago mi je sto sam mogla pomoci sa savjetom :)
prije 10 dana, 17:21
Ja prodajem Opel Corsa 1.2 2008.god, benzinac, srebrne boje,168000 km, frisko registriran, napravljen servis, Prodaja ISKLJUČIVO zbog kupnje puno većeg automobila Za inoformacije javite se u Inbox
prije 3 dana, 16:32