Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAKO STAVITI ARTIKL U PROMOVIRANI

Iz usluge novčanik sam odabrala opciju promocije artikla na 2 dana, no nigdje ne vidim kako odabrati artikal. Može pomoć? Usluga se odnosi na jedan artikl za 3 kn ili više njih?
2019 10 12
Ideš na postavke profila, odabereš usluge i tamo klikneš na prozorčić sa datumom za koji si kupila promociju, prepoznat ćeš ga i odabereš artikle...
2019 10 12
Promovirate tepih sa profila? 😃
2019 10 12
> NikkiMarissa: > Ideš na postavke profila, odabereš usluge i tamo klikneš na prozorčić sa datumom za koji si kupila promociju, prepoznat ćeš ga i odabereš artikle... ja sam tako napravila ali nikako skontat kako oznacit artikal da mi bude bas taj promoviran ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bd781606ca98ee76eb0efe325f9a93d4.jpg)
2019 10 12
> Tralala0060: > Promovirate tepih sa profila? 😃 Pa, Vi ste vidoviti..
2019 10 12
> Laninkutak: > > Tralala0060: > > Promovirate tepih sa profila? 😃 > Pa, Vi ste vidoviti.. Di su ti nestale limenke i konjzerve kojima si opsjedala oglasni i forumski prostor?
2019 10 12
Pa kaže : Novi grudnjak, extra push up, jednom nošen. 😂
2019 10 13
> cipelitza: > > Laninkutak: > > > Tralala0060: > > > Promovirate tepih sa profila? 😃 > > Pa, Vi ste vidoviti.. > Di su ti nestale limenke i konjzerve kojima si opsjedala oglasni i forumski prostor? Naravno, tema je obrisana... https://www.google.hr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://mojekrpice.hr/forum/t/262520/zamjena-za-hranu-kozmetiku-i-sl&ved=2ahUKEwj4toPO25jlAhWHsaQKHeecASAQFjAFegQIARAB&usg=AOvVaw30CoYBNLLmEqGGVsdaksr1&cshid=1570951854005
2019 10 13
Išlo je po prilici ovako : ... zamjenu za hranu, novu kozmetiku i sl., nudim nove energetske pločice od oraha, ispravnog datuma i jednu limenku pive.
2019 10 13
> malllaaaa: > Išlo je po prilici ovako : ... zamjenu za hranu, novu kozmetiku i sl., nudim nove energetske pločice od oraha, ispravnog datuma i jednu limenku pive. Lizalicu ste zaboravili! 🤣
2019 10 13
Bas mi je zao da na krpicama nema vise empatije. Da osoba nije u potrebi sigurno ne bi stavljala takve oglase.
2019 10 13
> NikkiMarissa: > Ideš na postavke profila, odabereš usluge i tamo klikneš na prozorčić sa datumom za koji si kupila promociju, prepoznat ćeš ga i odabereš artikle... Meni ne da izabrat datum, kad izaberem npr. odjeća, pojavi se prozor "odaberi datum" i kliknem ali ništa se ne pojavi, nemam što izabrati.. kako to riješit? ,:)
2019 10 13
> mimimajonez: > > NikkiMarissa: > > Ideš na postavke profila, odabereš usluge i tamo klikneš na prozorčić sa datumom za koji si kupila promociju, prepoznat ćeš ga i odabereš artikle... > Meni ne da izabrat datum, kad izaberem npr. odjeća, pojavi se prozor "odaberi datum" i kliknem ali ništa se ne pojavi, nemam što izabrati.. kako to riješit? ,:) e tako i meni isto. Ne da mi uopce da kliknem. Sve mislim opet se nesto popravlja. haha
2019 10 13
> malllaaaa: > Pa kaže : Novi grudnjak, extra push up, jednom nošen. 😂 Ne znam.tko mouze uopce pomislit kupit veš koji je nosen....ajme.....
2019 10 13
> mimimajonez: > > NikkiMarissa: > > Ideš na postavke profila, odabereš usluge i tamo klikneš na prozorčić sa datumom za koji si kupila promociju, prepoznat ćeš ga i odabereš artikle... > Meni ne da izabrat datum, kad izaberem npr. odjeća, pojavi se prozor "odaberi datum" i kliknem ali ništa se ne pojavi, nemam što izabrati.. kako to riješit? ,:) Nikako, svi su pokupovali usluge kako su dobili novčiće, i trenutno nema slobodnih termina za odjeću, za ostalo ima.
2019 10 13
1 2