Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neboderka prevarantica

Lp htjela bi objaviti prevaranticu po korisničkim imenom neboderka Ne naucujte nista od nje Uplatila sam joj jos davno novac za odjecu na racun no ista nije poslala i blokirala mi je broj da ju ne mogu kontaktirat
2019 10 13
Malo je glupo kad takve optuzbe dolaze sa fejk profila.
2019 10 13
Da, da, vrlo vjerodostojna tema :P
2019 10 13
Do tell us more 🤔
2019 10 13
Goran iz Batinjana koji je preko Oglasnika.hr mnoge prevario, a ja ovdje upozorila ;) još mi prijeti u inbox..... :D
2019 10 13
Sanja, sad ćemo provjeriti :')
2019 10 13
> GoranAnaMarija: > Lp htjela bi objaviti prevaranticu po korisničkim imenom neboderka > Ne naucujte nista od nje > Uplatila sam joj jos davno novac za odjecu na racun no ista nije poslala i blokirala mi je broj da ju ne mogu kontaktirat pa daj neki dokaz, pokaži uplatu jbte......šta laprdaš samo..... i ne uznemiravaj me u inbox...
2019 10 13
Svakovrsni prevaranti razbahatili se preko svake mjere... očit višak ideja ali obrnuto proporcionalna primjena inteligencije.
2019 10 13
> neboderka: > Goran iz Batinjana koji je preko Oglasnika.hr mnoge prevario, a ja ovdje upozorila ;) još mi prijeti u inbox..... :D Je na crnoj listi? Za svaku slučaj jel😁
2019 10 13
Kak je nekima dosadno u zivotu.
2019 10 13
> LeSock: > > neboderka: > > Goran iz Batinjana koji je preko Oglasnika.hr mnoge prevario, a ja ovdje upozorila ;) još mi prijeti u inbox..... :D > Je na crnoj listi? Za svaku slučaj jel😁 mislim da ne
2019 10 13
> neboderka: > > LeSock: > > > neboderka: > > > Goran iz Batinjana koji je preko Oglasnika.hr mnoge prevario, a ja ovdje upozorila ;) još mi prijeti u inbox..... :D > > Je na crnoj listi? Za svaku slučaj jel😁 > mislim da ne Dokazi da je prevarant ti blatis po njemu imamo tvoje podatke sutra ces biti prijavljena na policiji radi javnog sramocenja i laznog predstavljanja u tude ime
2019 10 14
> neboderka: > Goran iz Batinjana koji je preko Oglasnika.hr mnoge prevario, a ja ovdje upozorila ;) još mi prijeti u inbox..... :D Koje mnoge navedi imena koga je prevario
2019 10 14
> neboderka: > Goran iz Batinjana koji je preko Oglasnika.hr mnoge prevario, a ja ovdje upozorila ;) još mi prijeti u inbox..... :D Sutra ide prijava na policiju sa tvojim podacima za lazno predstavljanje i javno sramocenje
2019 10 14
> neboderka: > > GoranAnaMarija: > > Lp htjela bi objaviti prevaranticu po korisničkim imenom neboderka > > Ne naucujte nista od nje > > Uplatila sam joj jos davno novac za odjecu na racun no ista nije poslala i blokirala mi je broj da ju ne mogu kontaktirat > pa daj neki dokaz, pokaži uplatu jbte......šta laprdaš samo..... i ne uznemiravaj me u inbox... Ti si nas prevarila trazis uplatu u naprijed a kada ti se uplati blokiras a ti ces morati dokazati na policiji za sve one tvoje objave javno sramocenje i lazno predstavljanje
2019 10 14
1 2 Sljedeći