Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

R'b'c povrat

Cure da li ste narucivale s njihove stranice, i imate li iskustva s povratom? Narucila sam prije 15ak dana jedan top, koji sam imala u planu nositi na pir, na slikama je izgledao pripijen, medutim, top koji mi je dosao je potpuno drugaciji, širok model, i usto mi je skroz velik. Poslala sam im poruku odmah sljedeci dan nakon sto je stigao, u petak ujutro i pitala za povrat, medutim, odgovora jos nema, sto mi je jako cudno jer kad sam se raspitivala za neke artikle i kad sam narucivala ovaj top, odgovarali su odmah. Na facebook stranici sam nasla obrazac za raskid ugovora, ali problem je sto nisam dobila nikakav ugovor niti racun.
2019 10 14
Čim je prodavač poslao robu, a vi platili smatra se da ste sklopili ugovor o kupoprodaji. Zakonom o zaštiti potrošača je definiran rok od 2 tjedna za raskid ugovora kad su sklopljeni van trgovine (Internet, telefonski...). Može link na stranicu?
2019 10 14
https://m.facebook.com/RBC-527494524107863/?tsid=0.7987477458292103&source=result
2019 10 15
PA imate pod bilješkama sve uvjete, ne kužim u čemu je problem. Ako ne odgovore u roku 15 dana na vaš prigovor (zahtjev za povrat) prijavite inspekciji nek se bakču s njima.
2019 10 15
Problem i jest u tome sto mi ne odgovaraju. Kad sam narucivala, odgovarali su ekspresno. Sad nista.
2019 10 15
Onda kaj čekate s prijavom inspektoratu?
2019 10 15
Sad sam im opet poslala obavijest o prekidu ugovora na mail, preko facebooka, gdje sam i dogovorila kupnju sam javila da zelim povrat. Top je još uvijek kod mene, ne želim ga slati dok ne dobijem kakvu povratnu informaciju. Ako se ne jave kroz par dana, prijavit ću ih, između ostalog i zbog prodaje na crno, jer nisam dobila račun.
2019 10 15
Ne čekajte par dana nego ih prijavite odmah sad. Za sve navedeno. I vama isto idu rokovi.
2019 10 15
Nakon sto sam ih u zadnjoj poruci prozvala zbog neizdavanja racuna, javili su se i uzeli podatke za uplatu
2019 10 15
Ja sam nekoliko puta kupovala od njih i bili su stvarno korektni. Jednom prilikom su mi poslali majicu sa flekicom i javila sam im se, odmah su se ispričali i poslali novu, nisu me čak ni tražili da vratim ovu koju sam prvotno dobila. Možda sam ja samo imala sreće.
2019 10 16