Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Kuhanje bez peci

Cure imate kakve recepte za obrok da se moze napraviti bez peci. U novom sam stanu, a pec mi stize krajem mjeseca. Ako ko ima kakav savjet za neko jelo da se ne mora kuhati/ peci, nemam takoder nikakve aparate ni nista. Ne vi voljela jesti samo brzu hranu. Pa svaki savjet je dobro dosao 😃
prije 25 dana, 19:31
Nemate peć ili ni peć ni ringove? Kuhalo za vodu imate? Ili mikrovalnu. Salate od kus kusa s povrćem
prije 25 dana, 20:36
> Gerhardt: > Nemate peć ili ni peć ni ringove? > Kuhalo za vodu imate? Ili mikrovalnu. Salate od kus kusa s povrćem Niti peć, niti ringove, ništa baš nemam. Kus kus bi se trebao skuhati prvo?
prije 24 dana, 12:16
Kus kus vam je dovoljno preliti kipućom vodim i ostaviti nekoliko minuta u poklopljenoj posudi i gotovo
prije 24 dana, 19:53
Evo nešto što u posljednje vrijeme relativno često pravim jer nam je jako fino, zdravo je i brzo. Slanutak iz staklenke (najbolji mi je DM-ov Bio) + svježa paprika + luk/vlasac/poriluk (ovisno što trenutačno imam od toga), posolim i obilno zalijem bučinim uljem (a može i malo octa). Obično jedemo uz ribu (na putovanjima znam ponijeti tunu u salamuri pa dodati u salatu). Zasitno i fino! :)
prije 23 dana, 00:32
ima hrpa recepata za sirovu ishranu na netu, malo proguglaj, ima stvarno finih ideja :)
prije 23 dana, 17:18
> Gerhardt: > Kus kus vam je dovoljno preliti kipućom vodim i ostaviti nekoliko minuta u poklopljenoj posudi i gotovo Da li ga treba posebno zaciniti ili nesto?
prije 20 dana, 02:28
> Meda81: > Evo nešto što u posljednje vrijeme relativno često pravim jer nam je jako fino, zdravo je i brzo. Slanutak iz staklenke (najbolji mi je DM-ov Bio) + svježa paprika + luk/vlasac/poriluk (ovisno što trenutačno imam od toga), posolim i obilno zalijem bučinim uljem (a može i malo octa). Obično jedemo uz ribu (na putovanjima znam ponijeti tunu u salamuri pa dodati u salatu). Zasitno i fino! :) Svakalo cu probati, hvala na savjetu :)
prije 20 dana, 02:29
Pripremi si brdo limenki s grahom, lecom, slanutkom, meksickim mixom... i nadogradjuj. Kuskus - sol&ulje eventualno. Mozes ga zamijesati s vocem, povrcem ili jogurtom. salate od mrkve jabuke krastavaca... tuna s gotovom salsom... Druge ribice u konzervi... Losos... Namazi od povrca za kruh... Ima svega :)
prije 17 dana, 13:39