Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Ljubitelji filmova :D

> LidijaBalogh: > ajme, ima ih jako puno. nekoliko njih koji su mi vrh su (a i većina ih je psihološki triler): shape of water, ex machina, the hateful eight, nightcrawler, a clockwork orange, gravity, donnie darko, mother, amelie, 10 cloverfield lane, the imitation game, requiem for a dream, the perks of being a wallflower, birdbox, dr. strangelove, before sunrise/sunset, magnolia, black mirror bandersnatch, don't breathe, annie hall, sing street, the pianist, into the wild, stalker, dazed and confused, cloverfield, when harry met sally, american honey, solaris, the invitation, the cloverfield paradox, locke, coherence, gattaca, lolita, begin again, the machinist, the descent, dogville, the mist, mr. nobody, the shelter, the road, the autopsy of jane doe, predestination, cube, funny games, the warriors, deepwater horizon, pierrot le fou, the dreamers, escape room, the crow, mama, a bigger splash, the endless, the strangers, the others, perfume, twister, i origins, the snowman, another earth, russian ark, secret window, cry baby, umberto d., solaris, man from earth, the ninth gate, pontypool, the broken circle breakdown, 1984, the runaways, perfect sense, europa report, the wave, dark skies, the ruins, sound of my voice, sphere, candy, dorian gray, case 39, them, doomsday, the professor, 2:22, pathology, tuvalu, a plastic ocean, pulp fiction, gone girl, django, birdman, eternal sunshine of the spotless mind, midsommar, the lobster, 12 years of slave, inherent vice, to the bone, blow, interstellar, cube 2: hipercube, frankenstein, mockingbird, nocturnal animals. > malo je popis zbrda-zdola, ali posluzit ce (nadam se). super odabir, gledala sam 90% navedenog!
2019 10 22
> maumau: > Zadnje što sam gledala da mi je bilo jako napeto je Red Sparrow s Jennifer Lawrence. Drama/triler. > Neću puno odavati, radnja o ruskoj špijunki koja je to morala postati, dosta brutalan film s ponekim brutalnim scenama. Jennifer je vrhunski odglumila po meni. Volim kad netko ne želi spoilat, hvala, ide na listu :)
2019 10 23
> LidijaBalogh: Uu, dosta sam ih pogledala i drago mi je da tu vidim neke koji su i meni odlični a nisam ih napisala, ostatak ću vidjet što bih mogla, hvala puno za ovo ,:) A coherence sam čak i htjela već pogledat i ne znam zašto nisam, sad moram :D
2019 10 23
> AnDra411: > Njemacka serija Dark (nije film, ali ne moze bolje sto se tice “iskrivljenog vremena”) > Film Loft - ali belgijska verzija... odlican triler! Americku verziju istog redatelja ne preporucujem, uzasan je Počela sam seriju, pogledala 2 epizode pa sad čekam dečka da nastavimo zajedno jer mislim da bi se i njemu svidjela, iako sam jako u iskušenju da odmah nastavim gledat haha na prvu mi se svidjela i volim kad nešto ne razumijem i ne znam šta se događa odmah nego moram čekat i razmišljat malo a vidim da je takav tip serije, hvala 8-)
2019 10 23
> LidijaBalogh: Pogledala sam cijelu Black Mirror seriju, a jel za Bandersnatch ima neki link osim na Netflixu?
2019 10 23
> mimimajonez: > > LidijaBalogh: > Pogledala sam cijelu Black Mirror seriju, a jel za Bandersnatch ima neki link osim na Netflixu? Ee ne bih znala. Ja sam gledala samo onu interaktivnu verziju na netflixu.
2019 10 23
A pa da i mislila sam, ništa moram se ponovo učlaniti na Netflix
2019 10 23
Također, ako nekog zanima, preporučila bih i ove : The Cabin in the Woods (2011) - horor ali nije ni blizu onom što sam očekivala, slučajno ga krenula gledati s pretpostavkom da je klasični glupavi horor o nekoliko prijatelja koji su otišli u neku kolibu za vikend, nigdje nikog i nešto ih počne napadat, itd.. Ali ipak nije bilo samo to! x-) Upgrade (2018) - odličan sci-fi/akcija Enter the Void (2009) - nemam riječi za ovaj film, ne znam kako mi je promaknuo u prvom postu.. oduševljena :) A Prayer Before Dawn (2017/8 negdje piše ovako negdje onako) - biografska drama o engleskom boksaču u brutalnom tajlandskom zatvoru.. sve preporuke Who Am I (2014) - njemački hakerski, krimi drama, misterija; odlično napravljen film Papi Chulo (2018) - komedija/drama, čudan na neki svoj način, iznenađujuće mi se svidio :) Bardo Blues (2017) - nema baš visoku ocjenu( ne mora to ništa uvijek ni značit zapravo..), drama/misterija, ima nešto posebno u tom filmu, meni je bio baš dobar Searching (2018) - drama/triler/misterija, jedan od boljih "novijih" We need to talk about Kevin (2011) - isti žanr kao prethodni, čudan, odličan :D I tko je gledao Limitless film, dobra je i serija nakon filma :D
2019 10 23
Nije film al je serija koja je meni jedna od drazih :) La casa de papel
2019 10 24
preporučam film Hocus Pocus za gledanje na Halloween :)
2019 10 27
> Kristina996: > Nije film al je serija koja je meni jedna od drazih :) > La casa de papel Nakon što sam vidjela ovo, počela ju gledat, pogledala sve i mogu reć da je sad i meni jedna od dražih.. jedva čekam dalje :)
2019 11 04
Fractured, novi film, ja oduševljena- psihološki triler 😊
2019 11 06
> mimimajonez: > > Kristina996: > > Nije film al je serija koja je meni jedna od drazih :) > > La casa de papel > Nakon što sam vidjela ovo, počela ju gledat, pogledala sve i mogu reć da je sad i meni jedna od dražih.. jedva čekam dalje :) I jaa :D dogodine ce 4.sezona :) treba je docekat
2019 11 16
Kocka Upravo san pogledala experiment Djevojka na mostu ( francuski ) 21 gram Funny games u.s. Sedam The strangers The theatre bizzare Konstatin Shutter island ( mislin da se tako zove, leo di caprio glumi ) Ja cu budan sanjati ( drama ) na eng. What dreams may come ... Pisat cu jos ako se sitin... Prije san horrore pratila, sad mi na pamet dolazi samo par naslova... Unborn Mirrors Insidious (samo prvi dio. Na njemu je tribalo ostati, po mome misljenju ) Omen 666 The collector Room 1408
2019 11 17
Rose red ( s. King ) Number 23 ( Jim carry ) Death at the funeral ( komedija, al verzija di su crnci, mislin da ima I eng., nisam sigurna ) Lovely Bones
2019 11 17