Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

slanje paketa??

Cure dali se više isplati slati preporučena pošiljka ili paket preko pošte mislim.
prije 23 dana, 12:39
Ovisno o tome što šaljete. https://www.posta.hr/naknada-stete-1356/1356
prije 23 dana, 13:20
Meni se cini isplativije slati kao paket osim ako je rijec o posiljci zanemarive tezine
prije 23 dana, 13:34
Do 250 g je povoljnije preporučena, a iznad paket.
prije 23 dana, 14:32
S obzirom da ne znam kako Posta funkcionira jer saljem Tiskom, zanima me sto sadrzi usluga slanja od 18kn? Mora li se koverta u kojoj saljete odjecu naknadno platiti ili to ide u cijenu od 18kn preporuceno? Hvala.
prije 23 dana, 17:03
Odjeću pakiram doma u koverte koje su mi ostale od mojih naručenih paketa (ili sama umotam u vrećicu/kutiju). Samo usluga slanja je 18 kn. Njihova kutija ili koverta se plaća posebno. :)
prije 23 dana, 17:22
> sarica123: > Odjeću pakiram doma u koverte koje su mi ostale od mojih naručenih paketa (ili sama umotam u vrećicu/kutiju). Samo usluga slanja je 18 kn. Njihova kutija ili koverta se plaća posebno. :) Hvala! :)
prije 23 dana, 17:24
Sto se tice paketa (cijena) Kada šaljete i odmah kupujete kutiju cijena vam je za s paket 18kn s najavom ili 20kn ako ispunjavate listić U slucaju da unaprijed kupujete kutiju onda ju placate pa dobivate kod koji ponesete kad saljete te Vam cijena slanja bude umanjena za cijenu kutiju L.p.od tete s Tiska 🤗
prije 7 dana, 01:07
Pozz,jučer sam došla na tisak ,kupila S kutiju ,platila 4kn ,upakirala predmet ,dala skenirati kod sa mobitela i onda je teta uzela kupon od kutije ,isto unesla u kasu i račun je bio 14 kn ,i to je to , znači 18 kn sa ambalažom ,lp
prije 6 dana, 11:55
> Irenakolic: > Pozz,jučer sam došla na tisak ,kupila S kutiju ,platila 4kn ,upakirala predmet ,dala skenirati kod sa mobitela i onda je teta uzela kupon od kutije ,isto unesla u kasu i račun je bio 14 kn ,i to je to , znači 18 kn sa ambalažom ,lp Aha Cijene paketa su se vratile na staro Jedini novitet je to sto i dalje mozete ambalazu unaprijed kupiti i onda vam se cijena slanja paketa umanji za cijenu kutije L.p
prije 4 dana, 11:51