Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zadnji login

Cure, da li znate kako je moguće da jednoj korisnici piše da joj je zadnji login prije 19 dana, a s njom sam se dopisivala i prije 5 i prije 3 dana? Nije mi to jasno.
prije 28 dana, 14:26
i meni tako s jednom - navodno nije od siječnja tu, a poslala mi upit prije 2 dana :| barem nisam jedina...
prije 28 dana, 14:32
Da, postoji mogućnost, ja se doma na laptopu ne moram uopće prijavljivati već sam stalno ulogirana, tako da ako se ne ulogiram na nekom drugom mjestu neće mi se promijeniti datum. Nadam se da me razumijete što hoću reć.
prije 28 dana, 14:50
> Marija007bje: > Da, postoji mogućnost, ja se doma na laptopu ne moram uopće prijavljivati već sam stalno ulogirana, tako da ako se ne ulogiram na nekom drugom mjestu neće mi se promijeniti datum. Nadam se da me razumijete što hoću reć. I to igra uloga, ali i bez stalne ulogiranosti o kojoj govorite, taj podatak na Krpicama je varljiv i nevjerodostojan.
prije 28 dana, 15:15
Meni se to često događa..
prije 28 dana, 15:17
Zadnji login nije isto sto i zadnja aktivnost cure :) znaci mozda se zadnji put ulogirala prije 19 dana i nije se odjavila, a aktivna moze bit kad god, nemamo tu opciju vidjeti zadnju aktivnost :)
prije 28 dana, 16:03
> Minnie_me: > Zadnji login nije isto sto i zadnja aktivnost cure :) znaci mozda se zadnji put ulogirala prije 19 dana i nije se odjavila, a aktivna moze bit kad god, nemamo tu opciju vidjeti zadnju aktivnost :) Ako se nije 19 dana odjavila zar ne bi onda čitavo vrijeme imala onu zelenu kvačicu kraj profilne slike? Znači cijelo vrijeme je aktivna. A nema te zelene kvačice. Ne znam...možda krivo govorim ,:)
prije 28 dana, 16:25
To s loginom se i meni dešavalo
prije 28 dana, 16:36
To već dugo ne radi, ja sam prije koji mjesec imala suradnju s korisnicom kojoj je zadnji login bio prije 3 ili 4 godine :') Krpice su čudo :D
prije 28 dana, 17:29
To vam je isto kao na fejsu to jest messengeru, kada ste aktivni vam pise da ste aktivni, a kada niste niste, al nikad se ne morate ulogirati opet jer vam je vec zapamceno, samo sto tu pise kad je bio zadnji login
prije 28 dana, 19:02
Tako je, jedno je aktivnost a drugo login. Nego, da ne otvaram novu temu a imam viška vremena dok nunam dijete... gledam po krpicama i pitam se: zašto cure pišu, tj naglašavaju da prodane artikle brišu radi lakše preglednosti?? 😂 A što bi trebale drugo s tim radit nego brisat? 😂
prije 28 dana, 20:40
> NikkiMarissa: > Tako je, jedno je aktivnost a drugo login. Nego, da ne otvaram novu temu a imam viška vremena dok nunam dijete... gledam po krpicama i pitam se: zašto cure pišu, tj naglašavaju da prodane artikle brišu radi lakše preglednosti?? 😂 A što bi trebale drugo s tim radit nego brisat? 😂 Neke korisnice ne brišu odmah prodane artikle nego čekaju da kupac dobije artikl i onda obrišu. A neke brišu čim im sjednu novci na račun. Mislim da se o tome radi.
prije 28 dana, 23:08
> ivana.druskovic: > > NikkiMarissa: > > Tako je, jedno je aktivnost a drugo login. Nego, da ne otvaram novu temu a imam viška vremena dok nunam dijete... gledam po krpicama i pitam se: zašto cure pišu, tj naglašavaju da prodane artikle brišu radi lakše preglednosti?? 😂 A što bi trebale drugo s tim radit nego brisat? 😂 > Neke korisnice ne brišu odmah prodane artikle nego čekaju da kupac dobije artikl i onda obrišu. A neke brišu čim im sjednu novci na račun. Mislim da se o tome radi. puno korisnica uopće ne obriše prodane artikle pa su krpice zatrpane...i onda se korisnice s pravom ljute da tražilica bude zatrpana sa prodanim artilkima...pa onda ok prodavačice to posebno navedu da objasne zbog čega imaju "prodane" oglase na profilu....osobno ih brišem tek kada predmet dođe do kupca... a možda se to posebno navodi za ovima koje imaju te stvari u omiljenima - da se na šokiraju kada počnu nestajati :')
prije 27 dana, 08:10
> ivana.druskovic: > > Minnie_me: > > Zadnji login nije isto sto i zadnja aktivnost cure :) znaci mozda se zadnji put ulogirala prije 19 dana i nije se odjavila, a aktivna moze bit kad god, nemamo tu opciju vidjeti zadnju aktivnost :) > Ako se nije 19 dana odjavila zar ne bi onda čitavo vrijeme imala onu zelenu kvačicu kraj profilne slike? Znači cijelo vrijeme je aktivna. A nema te zelene kvačice. > Ne znam...možda krivo govorim ,:) Upravo tako.Ako nema interneta nema ni zelene kvačice.Kada ponovo dode doma,na posao ili gdje već ima interet opet ce biti zelena kvačica
prije 26 dana, 20:52
> ivana.druskovic: > > NikkiMarissa: > > Tako je, jedno je aktivnost a drugo login. Nego, da ne otvaram novu temu a imam viška vremena dok nunam dijete... gledam po krpicama i pitam se: zašto cure pišu, tj naglašavaju da prodane artikle brišu radi lakše preglednosti?? 😂 A što bi trebale drugo s tim radit nego brisat? 😂 > Neke korisnice ne brišu odmah prodane artikle nego čekaju da kupac dobije artikl i onda obrišu. A neke brišu čim im sjednu novci na račun. Mislim da se o tome radi. A neke ne brišu nikad.🙈
prije 26 dana, 20:55
1 2 Sljedeći