Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK PAKET-povratak na staru cijenu(PLAĆATE CIJENU S RAČUNA, A NE EKRANA!)

Ako netko ne zna-od 15.10. su vraćene stare cijeneza Tisak paket, odnosno: "Ukoliko Pošiljatelj usporedno s kupnjom ili u daljnjem roku od 30 dana (računajući od dana kupnje ambalaže) koristi poštansku uslugu TISAK PAKET, iznos poštarine za navedenu uslugu umanjit će se za iznos proporcionalan plaćenoj cijeni ambalaže." Dakle, kutija je opet besplatna. :)
2019 10 22
Bezvezan uvjet po meni, samo komplicira ju, trebali su vratit staru cijenu i gotovo, jer su fakat pretjerao.
2019 10 22
jučer sam slala, cijena je bila ista. preko neta sam napravila obrazac
2019 10 22
> Majalike: > Bezvezan uvjet po meni, samo komplicira ju, trebali su vratit staru cijenu i gotovo, jer su fakat pretjerao. Meni odgovara jer ionako nikad ne kupujem kutiju prije slanja, nego pri slanju. Ali da, razumijem vas... Mogli su i jednostavnije.
2019 10 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0a0691947bac8588258056901f54ac1c.jpg)
2019 10 22
> Maraya: > jučer sam slala, cijena je bila ista. preko neta sam napravila obrazac Popust u vrijednosti kutije vrijedi samo ako ste u zadnjih 30 dana slali paket Tiskom. Inače ne. Dakle, nisu vraćene stare cijene.
2019 10 22
> Tanči14: > > Maraya: > > jučer sam slala, cijena je bila ista. preko neta sam napravila obrazac > Popust u vrijednosti kutije vrijedi samo ako ste u zadnjih 30 dana slali paket Tiskom. > Inače ne. > Dakle, nisu vraćene stare cijene. Je li vam to netko potvrdio ili? Jer sam ja iz gore navedenog teksta u njihovom cjeniku shvatila da tko usporedno s kupnjom kutije ili u roku od 30dana kupnje kutije salje Tisak paket, njemu se cijena umanji za iznos kutije.
2019 10 22
> Tanči14: > > Maraya: > > jučer sam slala, cijena je bila ista. preko neta sam napravila obrazac > Popust u vrijednosti kutije vrijedi samo ako ste u zadnjih 30 dana slali paket Tiskom. > Inače ne. > Dakle, nisu vraćene stare cijene. Vraćene su, jer ako "kupujete" ambalažu prilikom slanja, onda plaćate samo slanje. A ako kupite ambalažu ranije, onda dobijete kupon s kojim imate pravo u roku 30 dana poslati paket umanjen za cijenu ambalaže.
2019 10 22
Ja sam slala neki dan paket, uzela sam kutiju kad sam slala, ne prije i placala sam karticom. Teta na kiosku se zacudila kad je racun ispao 18 kuna, i rekla mi je da je vec imala taj dan paket koji je placen gotovinom i cijena je bila stara, 22 kune. Tako da ne znam po kojem principu oni to naplacuju :)
2019 10 22
> PennyL: > Ja sam slala neki dan paket, uzela sam kutiju kad sam slala, ne prije i placala sam karticom. Teta na kiosku se zacudila kad je racun ispao 18 kuna, i rekla mi je da je vec imala taj dan paket koji je placen gotovinom i cijena je bila stara, 22 kune. Tako da ne znam po kojem principu oni to naplacuju :) Hmmm da, nema smisla. :| Ja sam isto platila karticom i cijena mi je bila umanjena, ali nigdje ne pise da je do nacina placanja...
2019 10 22
I ja sam pred 4 dana platila slanje paketa 22 kn, platila sam gotovinom 🤔
2019 10 22
Neki dan sam i ja slala paket i kaže žena 24 kn i evo vam sad kupon idući put vam se umanji cijena, a kad ono na računu piše 20kn.. Ni njoj više nije bilo jasno koji je sistem ni zašto se sad umanjilo 😅 Meni još manje jasno, ali mi je dobro ispalo 😉
2019 10 22
Ja sam slala paket prosli tjedan i cijena je bila 24kn, jucer isto 24kn. Nista mi teta na kiosku nije rekla niti se cijena umanjila. Placanje karticom, drugi put gotovina. 🤔
2019 10 22
> Ivvaa0707: > Ja sam slala paket prosli tjedan i cijena je bila 24kn, jucer isto 24kn. Nista mi teta na kiosku nije rekla niti se cijena umanjila. Placanje karticom, drugi put gotovina. 🤔 Ne postoji cijena 24 kn, ni za paket kreiran on line, ni upisivanjem na kiosku, cijena samog slanja nije promijenjena http://www.tisakpaket.hr/Documents/346/Cjenik-usluge-slanja-paketa-i-cjenik-ambalaze-(vrijedi-od-15-10-2019-).pdf Pogledajte račun, evo ovako izgleda kad se šalje direktno sa kupovinom ambalaže, automatski se odbija cijena ambalaže ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e627e9dc959580fcfa90ed91a001d69f.jpg)
2019 10 22
ja sam prošli petak i jučer platila s paket 18 kn
2019 10 22
1 2 3 4 Sljedeći