Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK PAKET-povratak na staru cijenu(PLAĆATE CIJENU S RAČUNA, A NE EKRANA!)

Ja sam jučer slala i platila M paket 22 kn, s tim da sam kupila dan ranije kutiju za 5 kn i imala 2 koda za popust. Teta na Tisku je rekla da joj taj kod ne prolazi i ne zna što bi s njim.
2019 10 22
Baš ću sve račune i kodove uslikati i pisati Tisku.
2019 10 22
> MilaElena: > Ja sam jučer slala i platila M paket 22 kn, s tim da sam kupila dan ranije kutiju za 5 kn i imala 2 koda za popust. Teta na Tisku je rekla da joj taj kod ne prolazi i ne zna što bi s njim. Bas cudno... Izgleda da jos ni sami ne znaju kako to sve ide... Posaljite im, nadam se logicnom odgovoru i da ce vam dati barem dodatni kupon!
2019 10 22
Mislim da je tisak postao preskup. Veliki paket 27kni 6 kn kutija 33kn a za 24 kn je paket u posti do 10 kila. Bas su pretjerali.
2019 10 22
> vicky1983: > Mislim da je tisak postao preskup. Veliki paket 27kni 6 kn kutija 33kn a za 24 kn je paket u posti do 10 kila. > Bas su pretjerali. Ajde pročitajte temu još jednom x-)
2019 10 22
Jel to znači da moram slati paket barem jednom u 30 dana? Baš su ga zakomplicirali. x-) ,:)
2019 10 22
a jeli se može doći i kupiti više kutija? kupim 10 tak S paketa i pakiram kući
2019 10 22
Nista nije komplicirano. Kreirate paket preko neta, dodjete na tisak, zaatrazite kutiju koju trebate i platite po staroj cijeni
2019 10 22
> vedranapv: > > vicky1983: > > Mislim da je tisak postao preskup. Veliki paket 27kni 6 kn kutija 33kn a za 24 kn je paket u posti do 10 kila. > > Bas su pretjerali. > Ajde pročitajte temu još jednom x-) :')
2019 10 22
> vedranapv: > > vicky1983: > > Mislim da je tisak postao preskup. Veliki paket 27kni 6 kn kutija 33kn a za 24 kn je paket u posti do 10 kila. > > Bas su pretjerali. > Ajde pročitajte temu još jednom x-) Ili - barem jednom.
2019 10 22
izbjegavan Tisak koliko god mogu, a u pošti uzmen broj, oden popit kafu pa doma napravit ručak, odrijeman i eto me odmah na redu. I da Tisak snizi cijene, šteta bi bila napustit poštu-tu me cijene, tu čekan!
2019 10 22
> dobrojutro: > izbjegavan Tisak koliko god mogu, a u pošti uzmen broj, oden popit kafu pa doma napravit ručak, odrijeman i eto me odmah na redu. I da Tisak snizi cijene, šteta bi bila napustit poštu-tu me cijene, tu čekan! Hahahah 🔝🔝
2019 10 22
> dobrojutro: > izbjegavan Tisak koliko god mogu, a u pošti uzmen broj, oden popit kafu pa doma napravit ručak, odrijeman i eto me odmah na redu. I da Tisak snizi cijene, šteta bi bila napustit poštu-tu me cijene, tu čekan! :') I ne samo to... Pravo uzbuđenje tek dolazi nakon što si konačno predala paket na tom famoznom, vrijednom čekanja, šalteru. Sada naime kreće neizvjestan put paketa i vječita pitanja: hoće li doći? Kada će doći? Kakav će doći? Silazi li se poštaru s motora do ulaza u kuću ili je u gužvi (jer ga dečki čekaju na beli) pa će samo ispisati papirić? Sve u svemu, avantura je zagarantirana. Strah me i pomisliti što će biti kada Pošta preuzme Tisak. Bit ćemo uskraćene za mnoge blagodati. Ipak, moram priznati da imam malo razumijevanja za djelatnice sa šalteru. Za razliku od Mice Ubice, naše poštarice plešu kako njihovi nadređeni sviraju. Kak da uopće dođeš na red kad sirote moraju uvaljivat Diners i prodavat svijeće, a Svi sveti su pred vratima. Još samo čekam da krenu peći fornetije i prodavat jogurte.
2019 10 22
> teehee: > > dobrojutro: > > izbjegavan Tisak koliko god mogu, a u pošti uzmen broj, oden popit kafu pa doma napravit ručak, odrijeman i eto me odmah na redu. I da Tisak snizi cijene, šteta bi bila napustit poštu-tu me cijene, tu čekan! > :') > I ne samo to... Pravo uzbuđenje tek dolazi nakon što si konačno predala paket na tom famoznom, vrijednom čekanja, šalteru. Sada naime kreće neizvjestan put paketa i vječita pitanja: hoće li doći? Kada će doći? Kakav će doći? Silazi li se poštaru s motora do ulaza u kuću ili je u gužvi (jer ga dečki čekaju na beli) pa će samo ispisati papirić? > Sve u svemu, avantura je zagarantirana. Strah me i pomisliti što će biti kada Pošta preuzme Tisak. Bit ćemo uskraćene za mnoge blagodati. > Ipak, moram priznati da imam malo razumijevanja za djelatnice sa šalteru. Za razliku od Mice Ubice, naše poštarice plešu kako njihovi nadređeni sviraju. Kak da uopće dođeš na red kad sirote moraju uvaljivat Diners i prodavat svijeće, a Svi sveti su pred vratima. Još samo čekam da krenu peći fornetije i prodavat jogurte. fornetije, ahaha, mogu zamislit:)To bi objasnilo otkud većini službenica masna kosa...naš poštar zna ostavit pisma na prozoru, a ako kojim slučajem zapuše bura ili jugo, ko ti je kriv ako nisi dovoljno brza pa vitar pošiljke zavijori pod auto.
2019 10 22
> InesLagancic: > I promijenili su rok za preuzimanje paketa, više nije 10 dana nego 5.. 😆 O, zna se dogoditi ako ne uspiju uručiti primatelju, jednostavno napišu da je primatelj nepoznat i isti dan skeniraju za povrat. Navlakuša za dodatne troškove.
2019 10 23
Prethodni 1 2 3 4 5 Sljedeći