Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK PAKET-povratak na staru cijenu(PLAĆATE CIJENU S RAČUNA, A NE EKRANA!)

> lilarose: > SVAKO TREĆE SLANJE GRATIS! > U razdoblju od 2. 12. 2019. do 31. 1. 2020. za dva poslana paketa, treće slanje paketa je besplatno! > Račune koje dobijete prilikom slanja paketa potrebno je čuvati. > S dva spremljena računa, ostvarujete pravo na treće besplatno slanje. > Besplatno slanje ostvarujete na način da prodavačici/prodavaču predate dva računa, zajedno sa karticom koju također dobijete prilikom slanja. > Ova jedinstvena pogodnost može se iskoristiti do 7. 2. 2020. S napomenom: kutija(ambalaža) kod tog trećeg slanja se plaća ;)
2020 01 03
Ja sam danas pokusala iskoriatiti trece slanje besplatno medutim teta kaze da im to nikako ne prolazi na kasi. Jel me valja ili je jos tjo imao takav slucaj?
2020 01 16
> fashionfan: > Ja sam danas pokusala iskoriatiti trece slanje besplatno medutim teta kaze da im to nikako ne prolazi na kasi. Jel me valja ili je jos tjo imao takav slucaj? Neka zove njihovu korisničku službu da joj objasne.
2020 01 16
Meni normalno prolazi gratis slanje. Imala sam već 2x slanje 2+1 gratis - jednom sam odmah imala 3 paketa... i sve je normalno prošlo. Jesi dobila onaj kartončić s kodom kojeg treba predati zajedno s 2 računa?
2020 01 18
> fashionfan: > Ja sam danas pokusala iskoriatiti trece slanje besplatno medutim teta kaze da im to nikako ne prolazi na kasi. Jel me valja ili je jos tjo imao takav slucaj? Ja. Nista prodavacici ne prolazi. A cudi se jer kod drugih joj prolazi. I ja se cudim. Dala sam i kartoncic i racune, svejedno nista. Obicno nemam vremena za razgovaranje ili nacekivanje da ona sad nazove sluzbu ili ne (a nije se ni ponudila, i inace nije bas najljubaznija) :s :s Ma bagra sve skupa. Nek si naguraju to trece slanje negdje. S tim da je ionako samo za sijecanj, a kasnije ce vjerojatno naustrb ove "akcije" jos i povisiti cijene
2020 01 21
1 2 3 4 5