Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Puder i nanošenje pudera- pitanje

Drage cure, kupila sam neki dan ovaj mousse puder. Dosta je lagan, kremast i pjenast, ne znam kako da ga opisem, vi koje ga koristite sigurno znate o cemu pricam. Nanosite li ga vi na lice prstima, kistićem ili onom spužvicom? Mozda glupo pitanje, ali zanima me kako se najbolje moze nanjeti na lice, a da izgleda ravnomjerno? 😀 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04ec5aaec38361217d0dd149a4923162.jpg)
2019 10 23
Ja sam ga koristila s prstima, posto je dosta gust, to mi se pokazalo kao najbolji nacin
2019 10 23
Ja nisam zadovoljna njime,nekako mi lice ko maska izgleda.Takoder nanosila prstima....
2019 10 23
Meni je najbolje bilo prstima jer je dosta gust i težak, al da se dobro razmazat i cetkicom,al se treba malo i "utapkat" da se ne vide crte od dlacica ☺
2019 10 23
Evo upravo sam isprobala puder, razmazala sam ga prstima prema vašim savjetima i malo utapkala da se ne vide tragovi prstiju, meni super odgovara i mogla sam ga lagano razmazati. Valjda ovisi o tome kakvu tko ima kožu. Puno mi bolje odgovara od tekucih pudera. 😊
2019 10 23
> Natalija77: > Ja nisam zadovoljna njime,nekako mi lice ko maska izgleda.Takoder nanosila prstima.... Također za oboje.
2019 10 23
Mah ne znam kako.. Essence puderi su super po nanosenju ali kroz koji sat samo katastrofa :| :s
2019 10 23